Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti sok mindent vesztek a babanak?

Ti sok mindent vesztek a babanak?

Figyelt kérdés

Van egy 2 eves 3 honapos kisfiam. Minden honapba szokott kapni valamit. Jatek, ruha cipo barmi. Az lenne a kerdesem hogy ti mennyi mindnet vesztek a babanak? :)

Illetve Apukak hogy allnak ezzel a kerdessel? Az en parom ugy van vele hogy ott van a penz en tudom mi kell a gyereknek es vegyek meg mindent :) De o magatol sose megy el venni neki valamit. Ez gaz? Vagy csak en fujom fel? Ha egyutt megyunk vasarolni akkor mondja hogy ez meg az jo lenne. De ennyi.

Elore is koszonom, a normalis valaszokat.

Szep Napot Nektek! :)


2016. szept. 17. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egy Kinder tojás meg a benne lévő játék az természetes, de mondjuk egy drágább, nagyobb játék szerintem túlzás minden hónapban, a ruha meg főleg. Azért ANNYIRA gyorsan nem nőnek a kicsik, hogy pár hetente kelljen új cipő. :D A rengeteg játéktól meg előbb-utóbb nem lehet elférni, a gyerek egyre hamarabb megunja őket, nem becsüli meg, szülinapra-karácsonyra már nem fogtok tudni mit kitalálni, mert mindene lesz, és nem is fog annyira örülni egy ajándéknak, mert úgyis mindig kap valamit.

Azzal nincs baj, ha a párod rád bízza a vásárlást, általában a nők intézik az ilyesmit. De ha szükség lenne rá, akkor az alapvető dolgokat (nem játékra gondolok) nyilván ő is meg tudná venni.

De téged mi is zavar pontosan? Hogy apuka nem hoz külön ajándékokat a gyereknek?

2016. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Hogy nincs olyan pl hogy na elmegyek mindjart jovok es hoz neki egy kis aprosagot. :) De lehet hogy berogzodes mert bekem Apukam ilyen colt. En ebbe nottem fel. Lehet azert furcsa. Koszonom a valaszod :)
2016. szept. 17. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem lassan egy éves lesz, de csak egy doboznyi jàtéka van.Ebbe benne vannak a plüssök, csörgõk, vizespalack :) és minden egyéb. Na meg egy habi-tapi. Nem is kell több. Minek? Hogy ne férjünk? Úgyse az kell neki még ami az övé. Jól meggondolom, hogy mit veszek. A párom sem szokott venni. Együtt veszünk ilyeneket. Inkább ràm bízzs, de ha làtja rajtam hogy szeretném, de dràgállom akkor ràbeszél vagy néz hasonlót. Ja és nincsenek anyagi gondjaink.
2016. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk már két kisfiunk van,az elsőt - hasonlóképpen hozzátok - sikerült elkényeztetnünk ebből a szempontból.Nem volt tudatos,csak mindig úgy alakult,hogy "mindig kellett valami nélkülözhetetlen".( a ruházatot nem sorolom ide,hisz az mindannyiunknak szükséges,mondhatni alap dolog egy ember életében )

Rengeteg játék összegyűlt,tényleg hatalmas mennyiségű és ahogy már előttem írta valaki,nem becsüli,ha ünnepekkor ajándékot kap.Rossz látni,hogy ez így van,nagyon bànt.Ezt elcs*sztük,most meg próbáljuk kijavítani a hibát és nehezen megy.A kistesójánál biztosan ügyelek arra,hogy ne így legyen!Szerintem tényleg érdemes átgondolnod...

2016. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!