Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babák mennyit alszanak?

3 hónapos babák mennyit alszanak?

Figyelt kérdés
Ikerfiaim este 9től fél 6ig alszanak akkor esznek egyet s 8 ill fél-9ig alszanak még. 9kor kaja s utána kb egy órát vannak fenn s hol 1-hol 2 órát megint alszanak. Ebéd után változó mennyit alszanak. Igazából este fele vannak fenn. Kb 5-6 órát vannak fenn napközben. Normális ez? Nem sok?
2016. szept. 18. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém szintén 9 körül aludt el és nagyon max 7-kor kelt, nem aludt vissza. 3-4 alkalommal aludt nappal 30-40 percet. Ő hasfájós volt (de éjjel meglepően jól aludt ahhoz képest)
2016. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel az enyémek is nagyon sokat aludtak, szerintem teljesen jól alszanak az ikreid.

Amikor nekem a nagyobb fiam kb. 6 hónapos koráig napi 18-19 órát aludt és ebből éjjel 13-at egyhuzamban- 6. hetes korától - én is aggódtam. A doki azt mondta, ritka, de van ilyen baba is, ha ez nem változik egyik napról a másikra, akkor ne aggódjak.

Aztán az öccse is ilyen lett és szintén kb. 6 hónapig, ami után gyorsan beállt az éjjel 12óra, napközben ebéd után 1-2-re.

2016. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!