Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig pelenkáztátok...

Mennyi ideig pelenkáztátok éjszaka is a babát, mert bekakilt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Semeddig, szerencsére nem kakilt éjjel a fiam.
2016. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

amíg bekakilt éjszaka is.

az éjszaka ténye nem volt meghatározó abban, hogy benne hagyom-e a carban a gyereket vagy sem.

2016. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy eves korukig kb.
2016. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nyilván én sem hagyom benne, csak az lett volna inkább a kérdés, hogy meddig kakil be éjszaka is?
2016. szept. 19. 11:08
 5/13 anonim ***** válasza:

nem azt kérdezted, hogy meddig kakilt be éjjel is, hanem hogy meddig pelkáztuk :o


olyan bő 1 éves koráig megesett éjszaka is, de minél több volt a rendes kaja és minnél kevesebb az anyatej, annál ritkábban.

2016. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 hónapos koráig volt éjszaka is kaki.
2016. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál csak kb. 1 hónapos koráig fordult elő, hogy éjszaka is kakilt, de azt se minden éjszaka. Utána valahogy beállt neki, hogy nappal kakilt. Kivétel volt persze mikor hasmenése volt, de szerencsére az csak egyszer volt eddig, most 20 hónapos.
2016. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13 hónapos most. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor sikerült be pont éjszaka, de legutóbb pont pár napja.
2016. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezidáig néhányszor kakilt éjjel,azt is kb. 1 hónapos koráig.Szerintem nincs olyan szabható határvonal,hogy "na mostantól nem lesz éjjelente kaki".Kialakul magától,de nagyobb csecsemőknél nem jellemző már,ha csak nem betegség miatt történik.
2016. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapos koráig minden cicizés után (közben) bekakilt, az éjjelinél is. Most 8 hónapos, 9 hetes korától egyszer sem fürdult elő, hogy pelenkát kellett volna cserélni éjszaka
2016. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!