Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben aludjon a 3 hetes...

Miben aludjon a 3 hetes babám? Éjszaka kb 20 fok van a szobában. Elég egy rövidujju body?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az enyémeket 18-20 fokban télen hosszú body+téli hálózsákban (vagy 3 réteg polár) altattam, de nyári 20-22 fokban rövid ujjú+nyári hálózsák, esetleg +1 polár takaró 20 fokra. Más a hőérzet télen és nyáron sztem.
2016. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

20 fokban? szétfagy az a baba.

enyém is 3 hetes, 25 fok van nálunk, bod+rugiban alszik. télen mikor 20 fok lesz, kap majd még erre egy hálózsákot

2016. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3 hetesnek az kevés. A méhedben kb 37 fog van, ahogy első írja teljesen más még a hőérzete. Hosszúujjú body és naci vagy rugdalózó kell még neki. Egy éves a lányom de nálunk is lehűl este, pár napja hosszúban altatom, hálózsákunk nincs, és kitakatózik, mikor rövidbe altattam mert este teljesen összeizzadtunk, reggelre nagyon hideg volt keze lába.
2016. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Neki még kell egy jó rugi rá, de 20 folban a 3 hósom is betakarom és hosszú ujjúva body vagy takaró helyett harisnya
2016. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A megfelelö szobahömérséklet egy újszülött számára 18-20 fok!
2016. szept. 3. 12:12
 6/13 A kérdező kommentje:
A kérdésemre adott válaszokat köszönöm ;)
2016. szept. 3. 12:13
 7/13 anonim ***** válasza:

nem épp így, télen a megfelelő hőmérséklet éjszaka 18-20 fok.

de most nyár van, 30 fok fok nappal. minden csak nem megfelelő hőmérséklet 10 fok mínusz

2016. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nyáron is meg kell probálni elvinni a hömérsékletet 18-20 fok közé.

Google --mennyi az ideális szobahömérséklet az újszülött számára. Az én kérdésem nem ez volt.

2016. szept. 3. 12:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Hat az az igazsag,hogy 18-20 fokban en is megfagynek rovid ujjuban...nem kell ezért befuteni a lakast 25 fokra,de altalaban mukodik,hogy plusz egy réteg a gyerekre,mint rad..ha te 20fokban polo+rovidgatya poloban alszol+takaro,akkor ra adj egy rugit a bodyra+takaro vagy halozsak
2016. szept. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Attól, h ez az ideális hőmérséklet neki, attól még fel kell öltöztetni. Ideális a 20 fok de nem meztelenül meg rövid ujjúban. Nem is ertem, h gondolod...te nem faznal egy szál rövid ujjúban egész ejjel? Raadasul mikor alszik az ember rögtön jobban fázik...

En a másfél évesemet is hosszú ujjú talpas rugiban altatom, alatta ujjatlan body, igaz résnyire nyitott ajtónál alszunk es kint pedig nyitva az ablak. Tehát jon a friss levegő be picit egész éjszaka.

2016. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!