Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alavas kozben nektek is...

Alavas kozben nektek is felsirogat par hetes babatok? Mitol van ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém még mai napig felsír néha, pedig már 5 hónapos. Oka lehet például a fogzás, hasfájás, vagy rosszat álmodik.
2010. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 hetes.Nála is előfordul,olyankor fáj a pocija.Megmasszírozgatom kicsit,akkor jó esetben jön egy puki és alszik tovább. Persze gondolom más oka is lehet,nálunk ez.
2010. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én babám inkább nyöszörög álmában, van, hogy én is felébredek rá éjjel. De mire felkelek, alszik tovább.Szerintem rosszat álmodik, vagy fázhat esetleg. Volt már, hogy ilyen nyöszörgéskor jobban betakartam, akkor aludt tovább.
2010. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 hetesen érdekes ha jön a foga..:D


magzatkori emlékek:)lehet vmi rossz hatás érte, vagy egyszerűen csak rosszat álmodik:)

2010. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
állítólag csak a nagy babák álmodnak, mikor már a memóriájuk egész jó, addig az ingereket tanulják álmukban, ezért is kell aludniuk, mert ilyenkor tanulnak. Dolgoznak az idegpályák, és ezért is sírhat fel.
2010. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!