Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülinapra egyedi body rendelés?

Szülinapra egyedi body rendelés?

Figyelt kérdés

jaj segítsetek!

pár hete elém dobott a facebook, egy reklámot, ahol tök szuper feliratos bodykat lehet csináltatni babáknak, leginkább szülinapra.

Olyan volt hogy középen a baba neve, bal oldalt, felsorolva hogy miket tud már ( pl. egyedül menni, állni ..stb)

Másik oldalt hogy miket mond már ( apa, pápá)

alatta pedig egy fogacskába írta hogy hány foga van.

Nos a fiam első szülinapjára szerettem volna ilyet csináltatni, de úgy voltam vele, úgyis megtalálom még ezt a hirdetést...háááát baromira nem találom! már csak pár hetem van, és a google se a barátom :( Hátha valaki tudja hol lehet ilyet csináltatni ...



2016. szept. 20. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerkessz egy olyan fájlt, ami úgy néz ki, ahogy az a feliratozás, amit szeretnél, aztán egy bármilyen body-feliratozóban add le a megrendelést.
2016. szept. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a lènyeg. Pontosan olyat szeretnèk amit láttam de sehol nem találok egy árva kèpet sem
2016. szept. 20. 04:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is láttam, és egy képet is lmentettem, most persze nincs még az oldal, de még keresem neked!
2016. szept. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaaaaj! Nagyon remènykedek hogy megtalálod! Senki mèg csak nem is hallott ilyenről.
2016. szept. 20. 07:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is láttam,de nem tudom hol.Viszont Bölcskey Zsuzsi készít ilyeneket.Hasonlót láttam nála.Ha elmondod neki mit szeretnél,ő megtervezi.Facebook-on megtalálod.
2016. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha el van mentve a kép, akkor rákereshető. Tedd már föl egy képmegosztóra!
2016. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt van:

[link]

2016. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

emke szerkók a face-n

[link]


Örök hála, ilyet én is rendelek majd.

[link]

2016. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ott van az alján, Emke szerkók!

Köszönöm nagyoon! Sose találtam volna meg!

2016. szept. 20. 10:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Koszonjuk!!!
2016. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!