Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép a Jázmin? Ezt adnátok a...

Szép a Jázmin? Ezt adnátok a helyemben. Felénk nem olyan gyakori, és ez a név fogott meg a legjobban.

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

A helyedben ezt adnám igen, mivel téged ez fogott meg a legjobban.

Magam helyében viszont nem adnám mert rettentő gyakori és ha a lakóhelyeteken nem is, akkor is az országban igen és valószínűleg máshol fog tanulni/élni/dolgozni előbb-utóbb.

2016. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nagyon szép. Majd ha odakerülök, lehet, hogy én is ezt adom (már ha lányom lesz).
2016. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Szép név, de valóban gyakori.
2016. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Nincs vele baj.

Én nem adnám, nekem annyira nem tetszik.

2016. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nagyon szép név de azért nem adnám mert minden második gyereket így hívnak. Ráadásul a férjem vezetékneve is nagyon gyakori (Szabó), ezért nem tartanám előnyösnek.

De ha neked tetszik akkor add nyugodtan!

2016. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szép név, de nagyon gyakori.

Amikor a családunkban született Jázmin, csak azon az éjszakán 4 Jázmin született. Óvodában is volt Jázmin, most kezdte az iskolát, 3 Jázmin van. De ha tetszik, akkor válasszátok nyugodtan, mint számít hogy gyakori.


Szépen lehet becézni is.

2016. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Régen nagyon nagy kedvenc volt, akkor még nem volt gyakori. Szóval szép név, de én a gyakorisága miatt szerintem nem adnám.
2016. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Már kezd irritáló lenni hogy senki sem adna egy nevet sem a gyerekének mert hú de gyakori. Minden névből sok van, ha már az anyukának pl Bence vagy Benett tetszik amiből tényleg nagyon sok van és ha nen zavarja akkor had adja már azt.
2016. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Az én kislányom is Jázmin :)

Én nem foglalkoztam vele,hogy nálunk itt mennyi kislánynak adták még ezt a nevet.Úgy gondoltam,hogy az én kishercegnőm lesz.És az én kedvenc hercegnőm a Jázmin hercegnő,így lett a neve is Jázmin :) Én azt mondom,ha neked tetszik ez a név kedves kérdező, akkor add ezt a nevet. Ezt te döntöd el, nem szólhat bele más.:)

2016. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szép bizony!
2016. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!