Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok egyszerűen ment a...

Nálatok egyszerűen ment a keresztnév kiválasztása? Vagy más is van úgy vele, hogy a több jó névből egyik héten ezt adnátok, másik héten már másikat, aztán majd kb. az lesz, amelyik a születésekor éppen a legjobban tetszik?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszerű volt, egyezett az ízlésünk is. Nem változott a terv terhesség alatt se, annyira egyértelmű volt a választás. Sőt, ha lesz következő baba és ő is fiú lesz, már neki is megvan a neve. :) Lánynévvel jobban bajban lennénk valamiért.
2016. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindketten fogtuk a listát és választottunk 2 làny és 1 fiú kombinációt, leírtuk őket egy papírra és cseréltünk, mind a 3 pontosan ugyanaz volt :D

A 2 làny közül is ugyanazt tartottuk jobbnak ugyanabból az okból.

A 2. babára fiút mondtak, azt a nevet kapta amit az elsőnél választottunk, csak a 2. név változott.

Ha lesz 3. babànk akkor leszünk nagy bajban! :D

2016. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk, miután a férjem kicsemegézett az utónévkönyvből ilyen Kalapács, Alap, meg Zeusz neveket a fiúnknak (16.héten derült ki a neme), irtam egy 8as listát ami nekem tetszett. Ezekből kivettük ami neki nem, a maradék hármat meg leírtuk a vezetéknévvel együtt párszor, ízlelgettük, aztán maradt egy nyerő. kb egy hétbe telt :)
2016. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon nehezen ment, nekem sok név tetszett, de férjemnek egyik sem azok közül. Férjem a saját nevét szerette volna, de azt meg én nem. Mindenki kérdezgette mi lesz a neve, én meg azt mondtam, hogy majd Babának hívjuk :) A 35. héten lett meg a név, párom ajánlotta, nekem is tetszett mindig is, de a vezetéknév miatt elvetettem már az elején betű egyezés miatt, de aztán már nem érdekelt, ez maradt :)
2016. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Korhazban vajudas kozben dontottuk :DD ugyhogy nem mondhatnam, hogy egyszeru volt
2016. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk simán ment.Mielőtt teherbe estem az első kicsivel,már volt fiúnevünk.Egy nagyon kedves,50-es barátunk nevébe annyira beleszerettünk,hogy nem is volt kérdés.Aztán kb. a 15. héten voltam,amikor felébredtem,és azt mondtam a férjemnek:ha kislány lesz,ez és ez lesz a neve....elsőre fiúnk született,a neve a korábban kiválasztott lett.4 évvel később lett egy kislányunk is,nekem volt egy másik "favorit" nevem,de a Férjem ragaszkodott a 4 évvel korábban talált névhez.
2016. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalunk egyertelmu volt, mar terhesseg elott, evek ota megvoltak a neveim. A ferjem elfogadta oket, neki nem volt hatarozott elkepzelese. Persze ezerszer vegigneztem az utonevkonyvet, de akkor se talaltam szebbet :-)
2016. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!