Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha nyolc hónapos...

Nagy baj, ha nyolc hónapos lányom egy egész zsacskó kukit megeszik?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen baj.Ha 4 éves lenne akkor is sok lenne.Nem is tudom minek kell ilyen carokat adni neki...miért nem lehet babakekszet mondjuk?
2016. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Elég nagy baj...
2016. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Baj igen

9 hónapos a lányom de még nem kapott

Inkább kölesgolyó

2016. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy baj. Rakj elé pár darabot ne egy egész zacskóval és akkor láss csodát csak annyit fog megenni. Nem értem miért kell egy 8 hónapos baba elé tenni egy egész zacskóval, még egy felnőttnek is sok egyszerre.
2016. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Ez csak azon múlik, hogy mennyit adsz oda neki. Az én kisfiam is megenne szerintem egy zacskóval, nagyon szereti. De csak ebéd után szokott kapni, pár szemet.

Te vagy az anyukája, te tudod, mit tartasz "baj"-nak, de nem egészséges.

2016. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Havi egy is sok lenne.
2016. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én adok a fiamnak pufit.

5-6 darabot

Szerintem egy zacskó rengeteg!

2016. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1,5 éves koráig kb nem is adtam neki. Imádja egyébként , ő is annyit enne ami előtte van. Így a kis tálkájába kap ami kb 2,5 decis és azt megeheti délután ha előtte szépen megette a gyümölcsöt. Vagy akkor kap ha beteg, fogzik és semmit nem akar enni. A puki ilyenkor a joker hogy legyen valami a gyomrában. Hetente max 2szer kap.
2016. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nagyobbik lányom 2 éves de még mindig nem engedem neki a nassolást,napi 5x étkezés és ha szépen mind megette akkor kap egy kis nasit utána,a kicsi még csak 5 hónapos de vele is igy fogom szoktatni mert nálunk ez bevált

ha elmegyünk vásárolni ő válassza ki mit szeretne de hozzá van szoktatva hogy először rendes ennivaló és utána van egy kis meglepi

Nővérem kislánya pont tegnap volt nálunk és elkezdett toporzékolni hogy csokit akar enni uzsonna helyett..

szerintem ilyen korban kell kialakitani a helyes szokásokat mikor még fogékonyak rá

Én igy csinálom,de mindenki másképp neveli a gyerekét ahogy akarja

2016. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez baromi sok, ha ezt egy nap alatt betolja. Én maximum 1-2 darabot adok neki, azt se folyamatosan.
2016. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!