Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötöhártya gyulladásrol ki...

Kötöhártya gyulladásrol ki mit tud?

Figyelt kérdés
3hetes a kislányom holnap lesz 1hete, hogy először csak piros Majd válladékozott a pici szeme Azóta természetesen voltunk korházba, háziorvosnál, mindenhol cseppet kaptunk Elvileg kötöhártya gyulladás.,kinek meddig tartott ha volt valakinél ilyen egyántalán?. Elsö babás vagyok. Neharagudjatok a kétségbe esésem miatt

2016. szept. 20. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk volt. 2-3 hetes volt az elsőnél a másodiknál olyan 2 hónapos. Felváltva volt a szemén általában 2 nap alatt elmúlt a cseppel (tobrex). De a szemész mondta hogy anyatejet is csepegtethetek a szemébe, mert az is segít, így 2-3x azzal is bekentem neki.
2016. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aggódom nagyon.

De remélem nekünk is használni fog ez a csepp amit kaptunk.

Anyatejjel is probálkoztam de nem nagyon láttam értelmét,vagy csak nagyon gyulladt volt.. megőrjít ez az aggodalom.

2016. szept. 20. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiamnak kétszer múlt el és jött vissza kb egy éves kora körül, szemcseppet kaptunk rá, a váladékot forralt vízbe mártott textilpelenkával kellett kitörölni, és nagyon, de nagyon óvni a huzattól (még szellőztetni sem mertem úgy, hogy a szobában volt a pici). Szemésznél voltatok? Ha már minden más kört megjártatok, és nem javul, érdemes lenne.
2016. szept. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltunk igen,holnap kell vissza mennünk

De hál isten mintha,apadna a kis szeme.

Nagyon bizok benne,hogy holnapra még szebb lesz neki. Kifejezetten kötöhártyagyulladásra kaptunk szemcseppet

2016. szept. 21. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!