Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy gond, ha csak heti...

Nagy gond, ha csak heti egyszer viszem el a babát sétálni?

Figyelt kérdés
6 hónaposommal minden nap kimegyünk az udvarra, fél órát vagyunk kinn kb. De az utcára csak heti egyszer viszem.
2016. szept. 22. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Az a lényeg, hogy legyen a levegőn, az tök mindegy hogy az udvaron vagy az utcán vagytok. Bár napi fél órát nagyon kevésnek tartok.
2016. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Csatlakozom, napi fél óra a levegőn nagyon kevés. Sétálni járni nem muszáj, ha van udvar, de legyetek kinn többet!
2016. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Én is kevésnek tartom a napi fél órát.


Természetesen nem fontos, hogy pont az utcára vidd, de mindenféleképpen több időt kellene a szabad levegőn töltenie.

Nem írtad, milyen környéken laktok, jelölj ki egy közeli parkot, egy újságost, egy boltot, ami kb 15-20-30 percre van tőletek babakocsival, oda-vissza már elegendő lesz. (az udvaron eltöltött idővel együtt)

Neked nem hiányzik a mozgás, a szabad levegő?

2016. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Abba se halna bele, ha tényleg csak egyszer vinnéd ki, max. nem ideális. De te minden nap kiviszed. Hogy "csak" az udvarra? Min változtat szerinted? Friss levegő, friss levegő. Sokan örülnénk, ha elég lenne csak az udvarra kitolnunk, nem kellene végeláthatalan unalmas köröket tolnunk a kátyús utakon a gyereket.
2016. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Napi tobb orara lenne szuksege a friss levegon.
2016. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan teraszotok, ahol kint tudnád altati délután? Most még dél körül-kora délután jó idő van. A napi fél óra nekem is borzasztóan kevés. Egy fél éves már elbambul a környezetén, nézelődik, én ezért is útrakelnék vele többször. Már ha van normális hely, ahol lehet sétálni.
2016. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Mit csinaltok egesz nap bent?
2016. szept. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Mit csináltok egész nap bent? :O Ez a kérdés de kedves! :D Én minden nap kiviszem az udvarra a lányom kb 1 órára, de ha kerti munka volt, akkor esetleg többre, viszont nekem az már nem hiányzik így 39 hetesen. Hogy mit csinálunk ha nem sétálunk? Bevásárolunk, könyvtárba megyünk, barátnőkkel is találkozunk illetve nem 60 négyzetméteres a ház, ennek ellenére ragyog, főzök rendszeresen, bent is elfoglalja magát.Azért az órákig tartó sétafikát sosem értettem...aztán itt sírnak h nincs semmire idejük....
2016. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Napi több órát sétáltunk a fiammal, óriásikat aludt a babakocsiban. Aztán a második terhességem alattis rengeteget voltunk kint, majd már két gyermekkel is éa kislányom is jókat aludt a babakocsiban.
2016. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó én a kerti munkára értettem, hogy nem hiányzik...Bocs, hogy kb 3 hete nem akarom megváltani a világot a 2000 négyzetméteren.Aztán lepontozhattok, de valakinek nem megy az órákig tartó lézengés....
2016. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!