Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap férjemmel néztük a...

Tegnap férjemmel néztük a híradót köztünk feküdt a 4 hónapos leánykánt egyszer azt vettük észre h ő is nézi. Ez nem gond?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván érdeklődik, hisz villog, színes stb, izgalmas neki.


Egyébként nem jó, de az a pici nem hinném, hogy ártana neki. Mondjuk mi alapból sem nézünk TV- t.

2013. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Mi abban a meglepő, hogy ha ti is nézitek, akkor ő is nézi? Mi lenne benne a gond? A tartalom persze egy felnőttnek is sokkoló....
2013. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csakhogy ilyen korán tévét néz.
2013. márc. 30. 10:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nézi, világít és színes, plusz ti is azt csináljátok. Ha nem akarjátok, hogy nézze, akkor ti se nézzétek :) vagy ne mellette.
2013. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig megy a tv, régen nagyon érdekelte, most már nem, 2 és fél éves.
2013. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Annyi csak hogy nem akarom h rákapjon v butuljon tőle
2013. márc. 30. 11:03
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Az én kislányom 3 honapos, annyira ra van kattintva a tv-re, hogy állandóan nézné :) ha meglátja, akkor addig forgatja a fejet, amíg ujra a látószögébe nem kerül :)))

Én is mindig elviszem olyankor onnan, de nem hiszem, hogy par perc baj lenne.

2013. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne ne engedd neki, egyáltalán nem tesz jót! Sem a szemének, sem a pszichéjének! 2 éve kora alatt nem való tv.
2013. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Enyém is nézte, ne aggódj! Egyik barátnőm, akinek szintén van babája, majdnem bemagyarázta nekem, hogy ne nézze, mert epilepsziás rohama lehet! Mekkora baromság!
2013. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, én 1 évesen, hogy tudjak mosogatni,beraktam a Mickey egeret, amit imádott, most rá se néz a tv-re, nem érdekli még. Nem butult, nem lett semmi baja.
2013. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!