Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 23-24 fokos (szoba) hőmérsékle...

23-24 fokos (szoba) hőmérséklet megfelelő a babának? És fürdetéskor elég ha a szobában 25-26 fok van?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2016. szept. 22. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Sok. Nálunk (januári baba) az alap volt a 21 fok, fürdetéshez 23-24. Miért kéne keltetőben nevelni egy babát, nem kiscsirke. 😂 Aztán majd csodálkozol, hogy folyton beteg lesz. Nem egészséges nekik a nagy meleg. Születésekor utánaolvastam és a kórházban is azt mondták, semmivel nem kell nekik magasabb hő, mint nekünk, csak a fürdetéshez.
2016. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 21-22 fok között volt a hőmérséklet éjjel-nappal, azért, mert én is így éreztem jól magam. Próbáltam, hogy éjjel legyen 19-20, de akkor még sokat kellett szoptatni éjjel, és fáztam. Fürdéskor 24 fok volt, de csak ahol fürdettük, töröltük.
2016. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első, nem mindegy milyen a lakás..!

Nálunk 23 fok van de pont kellemes, mert annyira hidegek a falak és száraz a levegő hogy egyáltalán nem érezni melegnek, plusz még sötét is a lakás nappal, északi tájolású.

2016. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor? Télen sok. Most még átmenetnek oké. Nálunk mondjuk most van 24 fok, 3 napja még 27 volt. Ha bejön a fűtésszezon 22-től magasabb már nem szokott lenni. Mondjuk sokáig most se lesz amilyen gyorsan hül a lakás.
2016. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nálunk a lakásban alapból 23-24 fok van (tehàt nem fűtünk) csak fürcsihez szoktunk egy kis hősugárzót kapcsolni hogy legalább 25 fok legyen.Nagypapi akarja velünk folyton bekapcsoltatni a gázt mert szerinte fàzik az unoka☺
2016. szept. 22. 10:48
 6/8 nünü87 ***** válasza:
21-22 fok szokott lenni napközbe meg éjjel. Fürdetéskor 24 de csak ahol fürdetünk. Nekem a védőnő azt mondta hogy ez pont elég.
2016. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy akartam írni, hogy bekapcsoltatni a fűtést..😆 szóval értitek
2016. szept. 22. 10:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk mondjuk 24 fok körül van télen, én az alatt egyszerűen megfagyok. Persze ülhetnék 3 pulcsiban, de inkább fűtök :D

Harisnyaban vagy leggingsben es bodyban tavaly nem volt melege a gyereknek, de nem is fázott. Pár hónapos volt tavaly télen.

2016. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!