Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaexpo Budapesten. Tapasztal...

Babaexpo Budapesten. Tapasztalatokat várok. Vett már részt rajta valaki?

Figyelt kérdés

Vett esetleg már valaki Babaexpon babakocsit?

Milyen márkák/ boltok képviselik magukat?

Szoktak esetleg kedvezményeket/akciókat adni?

Egyszóval szerintetek megéri ott megvenni a babakocsit?


Köszi a válaszokat:)


2010. ápr. 23. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

mi másfél éve cseréltük le a babahordozót gyerekülésre

előtte megnéztünk párat üzletben, h azért tudjuk mennyiért mit adnak, úgy döntöttünk, ha olcsóbb megvesszük, ha nem akkor börze után visszamegyünk a boltba

kb 7000 olcsóbban vettünk gyerekülést a börzén, jól jártunk


babakocsi választék is nagy, érdemes megnézni, kipróbálni

nem muszáj helyben megvenni, sok cég osztogat kuponokat és szórólapokat, amit börze utáni napokban felmutatva, kedvezményeket adnak


én azt szeretem ezeken a börzéken, h magyar ruhagyártók saját termékeiket hozzák, elég jó árban, nagyon jó minőségben

pelenkát is olcsóbban lehet venni

bébiételt is

kismamaruházat is van

2010. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia:)

Köszi a válaszodat!!!

Teljesen kedvet kaptam a börzéhez, jó kis vasárnapi programnak tűnik!

Én is utánanéztem már neten az áraknak, remélem sikerül megvenni a babakocsit :)

2010. ápr. 23. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi még az októberin voltunk nagy pocakkal... rengetegen voltak, délután mentünk de parkoló csak távol volt, és folyamatosan jöttek felpakolva mindefélével az emberek.

Szóval biztos mindent lehet kapni, én ezt annyira nem érzékeltem (mondjuk nekünk már akkor megvolt majdnem minden) Viszont ruhák tekintetében nekem egy nagy turinak tűnt az egész. Rengetegen árulták a használt ruháikat. Mi is vettünk párat, de jó, hogy csak 8000 ft volt nálunk (az mind elment) mert különben még többet költöttünk volna. Kártyával nem lehetett fizetni :o)

Most is tervezzük, hogy kinézünk, bár van turizmuskártyával kedvezményes belépőnk... így egy sétának is megteszi.

2010. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én múlt év áprilisában voltam, nagyon tetszett, bár akkor még azt sem tudtam, milyen nemű lesz a gyererekm, így főleg nézelődtem. Októberben nem tudtam menni, mert aznap volt 4 napos a kislányom, de most én is a babakocsikra akarok rámozdulni. :-)
2010. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem akkor mindketten sikerrel járunk babakocsi vásárlás terén :)
2010. ápr. 24. 13:58
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát részemről nem jött össze a babakocsi... lehet hogy én vagyok túl válogatós, de elég kicsi volt a felhozatal...

Amúgy meg egy nagy "bazár" az egész :)

2010. ápr. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!