Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játékos kérdés! Milyen játék...

Játékos kérdés! Milyen játék repülőt és porszívót vegyek 16hós fiamnak? Megyek a börzére vas. és nem tudom, milyet és mennyiért érdemes venni? Mentek a börzére?

Figyelt kérdés
nagyon szereti a fiam a repülőket,minden hétvégén a reptéren vagyunk nézelődni és imádja,ha porszívózok.vagyis inkább ő porszívóz,de nem akarom a drága porszívót játéknak használni.ötleteket,ha lehet,linkeket is küldjetek.
2010. ápr. 23. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Tescoban mától van akcióban játékporszívó. 4000 Ft.
2010. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

láttam azt,de nem tudom,milyen.nekem nem igen tűnik olyannak,mint az igazi

esetleg nektek van?

2010. ápr. 23. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is csak az újságban láttam, nekem tetszik. Hétvégén megnézem élőben is.
2010. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát tudod a játékrepülőnek talán van értelme. De a porszivót hiába veszed meg, mindig a tied lesz az érdekesebb. Tapasztalat.
2010. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyél igazi porszívót. Az én fiamnak is van egy "gagyi", olcsó porszívója.

Repülőből olyat is vegyél, aminek a légcsavarja pörög-forog (ahogy a fiam mondaná). És szerintem érdemes helikoptert is venni neki.

Melyik reptérre jártok ki?

2010. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a porszívót én is úgy gondoltam,hogy hiába veszek,az enyém kell akkor is.van több rossz is a kamrába,gondoltuk,abból egyet odaadunk neki.csak a tapasztalataitokra voltam kíváncsi.

repülőben pedig teljesen tanácstalan vagyok

várom még az ötleteket

2010. ápr. 23. 22:17
 7/8 A kérdező kommentje:
a vecsési,Ferihegyre járunk.megállunk a 2-es előtt,ahol a buszok állnak és onnan látni.
2010. ápr. 23. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem valami kis reptér. Mi amúgy Vecsésen lakunk. A fiam szobájából pont látni a le-felszálló repcsiket. Ő is imádja őket, bár a mostani kedvenc a: templom, harang, bim-bam.

Amúgy én is egy régi porszívómat adtam neki. Eleinte tetszett neki, de tényleg az kell neki, amivel én porszívózok. És már az sem mindíg.

A repcsikkel viszont szokott játszani. Van neki egy vitorlázó repülője, egy szétszerelős repcsi és helikopi (ez egyben volt, és volt hozzá csavarhúzó, kézi és gépi), és van egy kis fém repcsije, aminek forog a légcsavarja (ez mecsbox jellegű).

22:15 voltam

2010. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!