Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bili kérdés!? Azt hiszi hogy...

Bili kérdés!? Azt hiszi hogy játék?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 10:35
 1/9 A kérdező kommentje:
15 hónapos a kisfiam, vettünk neki egy bilit. Naponta néhányszor megpróbáltam rá is ültetni. Persze még nem sikerült belepisilnia. A kérdésem az lenne, hogy általában feláll róla és elkezd vele játszani( pl. belepakolja a játékait stb) és hogy ez nem lesz e késöbb gond, hogy játékként tekint rá!? Tegyem még el inkább?
2011. szept. 15. 10:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem korai még neki.
2011. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy korai, de nem akartam hogy feltétlenül már most szobatiszta legyen, csak hogy ismerkedjen vele...
2011. szept. 15. 10:57
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ne is várd ilyen pici babától, hogy másként tekintsen rá. Neki ez még tényleg játék.
2011. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, én is tudom hogy még játszik vele. Az volt a kérdés, hogy hagyjam e neki hogy játsszon vele, vagy inkább tegyem el, mert később nem e lesz baj, ha játékként tekint rá!!! Úgy látszik itt mindenki csak kötözködik!
2011. szept. 15. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Egyikünk sem kötözködött, mindketten normálisan válaszoltunk.

Kár volt :-((

2011. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd el.Az enyém is 15 hónapos, próbálkozunk de csak játszik vele.Úgy döntöttem elteszem és kb.2 hónap múlva újra próbálom:)
2011. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ennyi idős. Nekünk már hónapok óta van bilink, rá is ül,ha ráültetem, de persze eredmény nem garantált. Pisi és kaki is volt már bele, ha épp jókor ültettem rá. Én elteszem, és nem hagyom hogy játsszon vele, mert bár kihipózom használat után, mégsem játék az, és nem is tekintsem rá úgy. Többnyire azt is a wc-ben tároljuk, és ha be is megy oda, nem játszik már vele.
2011. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !Végre valaki megértette mit kérdeztem, akkor még elrakom :-))
2011. szept. 16. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!