Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kis közvélemény-kutatás?...

Egy kis közvélemény-kutatás? Milyen babakocsitok van? Mennyiért vettétek? Meg vagytok-e vele elégedve, ha nem miért?

Figyelt kérdés

Ha lehet, próbáljatok meg rövid, tömör válaszokat adni, mert akkor könnyebb lesz a dolgom :)))

Köszi


2010. ápr. 24. 11:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
95%

Szia,


Giraffe SH-618 4 kerekű

3 részes, 87.000 ft volt, könnyű vázas (ez fontos mert elég gyenge vagyok), szellőző van rajta, forgó kerekek (valódi felnivel-bár ez nem volt szempont :)) dönthető előre-hátra a mózesrész is, és minden extra volt hozzá :)

2010. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
94%

[link]

ár-érték arányban sztem tökéletes. Téli babám van, így jól jött a merev falú mózes. Hat hós múlt, és még mindig elfér benne, ennek is dönthető a háttámlája 45 fokig, így tud nézelődni. Egész kicsire összecsukható a kocsi. Nagy háló van alul. Nagyon jól ki lehet használni. Vannak hiányosságai is: kevés a zseb rajta, nincs kukucskáló a kupolán, a sportrészt csak egy irányból lehet tolni.

2010. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%
Symbaba Danny Sport, 85000 volt, mózes, hordozó, sportrész, lábvédő, tásak, esővédő. Felfújható, bolygósítható kerékkel. Max. elégedett vagyok, ma sem vennék mást.
2010. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
chicco (egybe hordozó, mózes, sport), 95-ért vettük, ismerettség alapján....én nem vagyok az a nagy babakocsi tologató, de valamilyet kellett venni, a célnak megfelelt, bár van olyan "alkatrész" amit soha nem vettem elő......ha most lennék előtte biztos nem venném meg újonan, pénzkidobás
2010. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
28%
Bagaboo
2010. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Peg Perego Pliko P3, összes tartozékkal, mózes, hordozó, sportrész, izofix talp. Nagyon jó áron, 50-ért vettük, barátoktól, amúgy horror az ára. Imádom, tökéletes babakocsi, mindent tud, amit egy babakocsinak kell, könnyű, és kezelni is könnyű. Viszont újonnan nem venném meg 180-ért:S
2010. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
87%

-Retrus, használtam kaptam. Elégedett vagyok vele, csak nem tudok vele tömegközlekedni.


ABC design esernyőkocsi- utálom, de buszozni jó.

2010. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Nekünk ilyen babakocsink van, csak zöld színben! 39000 ft-ért vettük. Egyedül csak hordozó nem volt hozzá!

Én nagyon szeretem. Van egy kiskerekű bolygósíthatós sportkocsink, azt csak a nagybevásárlásnál használjuk, de múltkor a barátnőméknél a kisfiam toltam benne, azt hittem, h megőszülök, annyira rossz volt benne tolni (járda nem volt jó) Ugyanakkor ennek a kocsinak meg sem kottyan a rossz út! Szeretem, mert tágas, a babám lazán elfér benne, a bevásárlásnál külön táskát nem kell vinnem. A tolókar átfordítható, sportkocsinak átalakítható, nem nehéz, és a nagy kerekek tényleg áldás. A barátnőmék 200.000 ft-os Bébé confort babakocsija már volt szervízben, ráadásul nem is rugós, alig bírtam benne a kisfiam elaltani, ráadásul a fekvős része olyan szűk, h alig fért el benne a gyerekem. Ha azt nézed, h meddig van el benne a babád (tehát nem 5 évre veszed), akkor sztem fölösleges drága kocsit venni, mert az olcsó is lehet ugyanolyan jó, mint a méregdrága! Egyszer pont egy hasonló kérdésben írtam, hogy én az olcsó babakocsiban is ugyanolyan büszkén tolom a kisfiam, mint a drágában tolnám, mert nem az a lényeg, hogy mennyibe került a babakocsi,hanem az, hogy KI van benne!

Gondold át!


*Sz*

2010. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
84%

Baby design mini new blue!

Nagyon elégedett vagyok vele,minden megvan rajta amire szükségem lehet illetve a babámnak is,és nagyon könnyen irányitható is,illetve pehelykönnyü is!

Én ha ujra kéne vennem,biztos,h csak ugyanilyet vennék!:)

2010. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!