Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolc hónap körüli babátok...

Nyolc hónap körüli babátok este hogyan alszik el?

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Paskoltuk a fenekét, simogattuk, de dolgunk neki.
2016. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megszoptattam es betettem az ágyába, elkoszontem tole, kijottem es o elaludt. Valahogy az esti altatas volt az amit szuletesetol kezdve ilyen siman lehetett csinalni.
2016. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cicin aludt el ennyi idősen mindkettő.
2016. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Cicin, meg mindig, 15 honapos.
2016. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont mint a kettes válaszolónál, csak most már figyelnem kell, hogy időben rakjam le a délutáni alvásnra mert ha fél 5-nél tovább alszik, akkor még nem elég álmos fél 9-kor
2016. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Tápszer, büfi, fogmosás, be a kiságyba és kijöttem. Leggyakrabban nem kellett visszamenni. Ha mégis, akkor rázogattam a fenekét 5-10-20 percig mikor meddig kellett és utána jöttem ki. A nappali elalvás ehhez képest egy rémálom, de az esti általában könnyen megy azóta is.
2016. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szopizik, majd a mellkasomra teszem, lábam picit ringatom oldalra és ha alszik, be a kiságyba. Fogmosás neki, egyelõre csak a szilàrd étkezések utàn van. ;)

Elgondolkodtam, hogy jó lenne ha magàtól aludna el, de mivel egyetlen gyerek, ezért igazából nem teher. Nappal is így alszik el. Ha néha igényli, akkor monoton hangot adok ki.(ssss, á-á-à)

2016. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiam úgy aludt el ennyi idősen, hogy tápszer a szájában, közben ringattam a kezemben és amikor elaludt, beraktam a kiságyba és kiosontam a szobából.

Kislányommal már lényegesen egyszerűbb volt, megitta a tápszert a mi ágyunkon és még ébren átvittem a szobájába, beraktam a kiságyba és kijöttem, egyedül elaludt.

2016. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg pici a baba, de olyan jo olvasni a valaszokat.
2016. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!