Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti gyereketek is csinalt...

A ti gyereketek is csinalt mar ilyet? Mi lett a vege?

Figyelt kérdés

15 honapos a kisfiam, jo ideje magatol alszik el minden napszakban. Az utobbi napokban viszont egyszeruen nappal nem alszik el egyedul, csak ha mar nagyon hulla faradt.

Volt hogy masfel oraval kesobb derult ki hogy meg mindig nem alszik. Olyan csondben jatszadozik, enekelget. Vagy csak nez leragado szemekkel, de nem alszik el...

Ellenben ha bemegyek hozza, es mellefekszem akkor azonnal.

Szoval nem az a valasz hogy nem eleg almos, de nem is az van hogy sirnautanam vagy ilyesmi.

Ez szimpla fogzasos eset?

Van napirend is...eddig minden siman ment.

Ra fog szokni ha mellefekszem igaz? Mondjuk nem nagyon van mas valasztasom.


2016. szept. 28. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Én mindig úgy altattam, hogy melléfeküdtem.Azóta is egyszerre fekszünk le aludni.Villanyoltás, esti mese vagy egy rész rajzfilm és alvás. Most 7 éves.
2016. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Este tovabbra is elalszik magatol, csak nappal vannak problemak
2016. szept. 28. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

A nagyobbik fiamnál csináltam én is ezt,hogy mellék fekszek, de aztán rájöttem, hogy nem megoldás,ha nem alszik el egyedül. Kapásból a bölcsiben is majd gond lehet belőle. Szép fokozatosan leszoktattam. Először 10 percig voltam bent, megpróbáltam kijönni. Ha sírt visszamentem, de nem maradtam. Utána csak 5 percig maradtam. A végén annyi volt, hogy egy nagyon rövid mese (délutáni alvásról beszélek) és jöttem ki.

Aztán, amikor terhes lettem a Kicsivel, ismét el kezdte igényelni. Meg is sajnáltam, mert tudtam,hogy a szülés után picit háttérbe fog szorulni. Végül 36 hetes terhesen mondtam azt,hogy akkor elég, visszaállunk a régi rendszerre, mert eleve nagy pocakkal már nem fértem el a tűzoltóautós ágyban, meg tudtam,hogy ha megszületik a pici és apa nem lesz otthon, akkor nem fogjuk ezt így tudni csinálni. Ha netán a Kicsi akkor eszik, vagy aludna, vagy bármi, nem fekhetek bent fél órát a Nagy mellett. És ismét sikerült leszoknia.

2016. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát ezaz, hogy nálunk nem sír, nem csinál semmit csak egyszerűen nem alszik el. Nem "hisztiből" vagy akármiből...

gyanakodtunk már arra hogy nem elég álmos és már csak egy alvás kéne neki, de hulla fáradt, szóval tuti kell.

Iyenkor általában beteszem, kijövök. Várok azért, de most is majd 20 perc után meghallottam hogy ébren van úgyhogy bementem, leragadtak a szemei de háton fekve a lábaival szórakozott. Odafeküdtem mellé és azonnal elaludt...

Szóval az új elméletem az hogy valami baja van, foga jön vagy nem tudom, és kell neki egy kis komfortizmus.

2016. szept. 28. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs tippem hogy miért lehet, vlsz valami miatt nem tud ellazulni, lehet a foga is. Szerintem feküdj mellé nyugodtan, az enyémek is így alszanak el itthon (2 évesek), bölcsiben simán azonnal átálltak az egyedül elalvásra, csak itthon igénylik. Összebújunk, kicsit beszélgetünk, vagy énekelek, mesélek halkan, 10 perc és már alszanak is. Utána mindenkit viszek át a saját ágyába. Én szeretem ezeket a pillanatokat...
2016. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!