Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hirtelen eltűnnék majdnem...

Ha hirtelen eltűnnék majdnem 1 éves babám életéből, mennyi idő alatt felejtene el?

Figyelt kérdés
Nem akarok lelépni, csak ma azon gondolkodtam, ha elütne egy kocsi, vagy valami történne velem, akkor férjemmel és babámmal mi lenne.
2016. szept. 28. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hetek alatt megszokna a valtozast.
2016. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Ezen miért kell gondolkodni?

Örülj hogy élsz! Örülj a mának!

Ha elütne egy autó a gyereked sosem felejtene el max lenne neki egy mama pótlék. Ebben a szerepben lehetne nagymama a pótlék vagy a férjed a következő barátnője/élettársa/felesége és ámbár Te már nem látnád őket szólitaná mamának.

2016. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
a férjem elutazott 1 hétre a babám 1,5 éves korában...azt hittem másnap már érdeklődni fog mégis hol van apa...hát pont lesz...ta, a hét vége felé talán egyszer kérdezett felőle...persze tudom, az apa és nem anya...de nem hinném hogy egy ilyen pici gyereknek pár hétnél több kellene a felejtéshez.
2016. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1,5 éves volt a lányom, mikor "eltűnt" a dédije, beteg lett, aztán meghalt. 2,5 évesen is emlegeti néha, de 2 évesen még bőven. Egy évesnél én 3-5 hónapra tippelnék, míg elfelejt.
2016. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

9 hónapos gyerekre vigyáztam, szülők elutaztak.

5 nap múlva nem lehetett bírni a kicsivel. akkor kezdődött benne kiélesedni az anyahiány.

én is minimum hónapokat adnék, míg a hiányérzete tompulni tudna

2016. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 11 hónapos volt, amikor az apukája munka miatt másik városba költözött, és csak fél év múlva tudunk utána költözni. A kicsinek legalábbis külsőre nem tűnt fel, hogy apa eltűnt, nem hiányolja. Viszont az nem igaz, hogy elfelejti. Néhány hetente, ha hazalátogat hozzánk, vagy mi megyünk oda, akkor amint meglátja nevet rá, bújik hozzá, pedig amúgy idegenekkel bizalmatlan. Nagyon is jól emlékszik. Gondolom ha én (az anyja) mennék el, akkor azért legkésőbb este elkezdene nyűgösködni.
2017. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!