Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett a szinte tökéletesen...

Mi lett a szinte tökéletesen alvó babámmal?

Figyelt kérdés
Pici kora óta nagyon jó alvó volt a babám pár hetes kora óta átaludta az éjjelt.De most 2-3 hete éjjel is felkel 2-3szor na de nappal az káosz!Normál esetben 3szor aludt nappal utóbb már inkább 2-szer.1,5-2órát egyfolytában. Most vannak napok hogy egész nap 1órát alszik:(.Látszik rajta hogy majd le ragad a szeme de ha leteszem aludni sír. Sőt egyenesen örjöng.Nemrég aludt el de olyan hisztivel örjöngéssel hogy ömlött róla már a víz!Nem tudom közre játszik-e most az is h letettük az ágyát.De éjjel meg jól aludt így is.Más babája is megváltozott egy idő után?Nekem ezt nehéz elfogadni. 8,5 hós
2010. ápr. 24. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Valoszinu a foga miatt
2010. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam mert jönnek neki sorba de nem 2-3 hete jön és akkor is jól aludt mikor az elsők jöttek még.Meg ha kivesszük a kiságyból nem sír.Akkor nem fáj neki a foga???
2010. ápr. 24. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok.8,5hos az en babam is.Az also ket foga pont ot honapos koraba jott ki, decemberben,veletlenul lattuk meg,se nyalazas se semmi nem volt.Most kepzeld el negy foga jott egyszerre fenn,nagyon rosszul alszik ejjel,persze ha kiveszem a kisagybol egybol visszaalszik(megnyugszik).En nem nagyon hiszek az ilyen dolgokban hogy nincs jo helyen az agy,miota megszuletett mar a harmadik helyen alszik(butorcserelgetes,vasarlas miatt)de ugyanugy alszik mint eddig.Egyebkent27-en szuletett,a tied?
2010. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szegényke ő is. 4egyszerre .Enyémnek most 3om egyszerre. Á szerintem is hülyeség a rossz helyen van az ágy..

Aug.6.án:)

2010. ápr. 24. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!