Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos a kisfiam és...

15 hónapos a kisfiam és antibiotikumot kap megfázásra. Délután felkelt és megszédült. Lehet ettől? 3 napja szedi.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem "csak" a betegség miatt nem az antibiotikumtól.
2010. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De biztos hogy kell az antibiotikum?
2010. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig elolvasom a betegtájékoztatót:) mit ír a papírka? lehet ilyen mellékhatása? muszáj szegénykének antit adni egy megfázásra? semmi más megoldás nem jöhetett szóba? :S

bélflóra regenerálót adj neki, mert utána meg azért lesz beteg mindentől, mert az antibogyó kiírtotta az összes bélbaktériumját.

2010. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi is kaptunk antibiotikumot, "szerencsere" miota szedtük nem tudunk kilabalni a betegsegböl :( Többet biztos nem adok a csöppnek.

Amugy a kisfiam is teljesen ki volt ütve töle, de mar az elsö napon. Menni nem birt, csak ugy mintha reszeg lenne, edes vaolt, de nagyon sajnaltam. Akkor azt mondta az orvos erre, hogy lehet nagy az adag es lefeleztük, de akkor is ugyanilyen hatasa volt ra. Szoval szerintem lehet. De azert az orvossal beszelj.

2010. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy attól de lehet csak véletlen volt. Ne parázz ezen. Antibiotikum mellé viszont mindig adj probiotikumot(pl: Normaflor), mert nem hiányzik hogy még a hasa is menjen. (Azért menne a hasa, mert az antibiotikum a bélflorában lévő hasznos baktériumokat is kivégzi, a probiotikum meg helyre hozza a károkat)
2010. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!