Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kutacs miert domborodhat ki?

A kutacs miert domborodhat ki?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hogy akkor az agyban túlnyomás uralkodik. de beírod a Google-ba hogy kidomborodó kutacs, vagy csak simán hogy kutacs és van róla nagyon sok információ.
2008. okt. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, csak elméletben érdekel a dolog. Ugyanis ha huzamosan kidomborodik a kutacs, akkor is, amikor kézben tartod, függőleges helyzetben a babát, baj van. Túlnyomás van a fejben, vagyis az agyvíz nem szívódik fel. A megnövekedett vízmennyiség nyomja az agy felszínét, és komoly problémákhoz vezethet, ha nem kezelik időben, arról nem is beszélve, hogy a picinek ilyenkor bizony fáj a feje, rosszul van. Mindenképpen sürgősen orvoshoz kell vinni.
2008. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Tegnap vettem eszre,minden nap olajozom a kis fejecskejet hogy kicsit kidomborodott.Ma kevesbe.Voltunk orvosnal delelott,rettenetesen ideges voltam,mefvizsgalta,azt mondta semmi baj nincs.Ma nem is domborodik ugy ki.Meg en elolrol hatra iranyban neztem a kis fejecskejet,az orvos inkabb oldalrol.Tehat egyik fule iranyabol a masik iranyaba.Kicsit megnyugodtam,de jobb lenne talan egy kivizsgalas.Azt mondtak ha hanyna,laza lenne,vagy valami mas dolog ami nem normalis termeszetesen vissza kell menni.Azt is mondta az orvos ha ideges,vagy sir akkor is kidomborodhat.Hat ideges vagyok.
2008. okt. 3. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!