Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor hogy van ez? Vki...

Most akkor hogy van ez? Vki segítsen már légyszi nekem fogzás ügyben, mert már elvesztettem a fonalat. Részletek lent

Figyelt kérdés
Hogy történik a fogzás folyamata pontosan?Csak azért kérdezem, mert már nem értem az egészet.Kb.4,5 hós korában láttam a kisfiam ínyén egy fehér, tapintásra kemény pöttyöt, azt hittem a foga.Aztán pár nap múlva eltűnt (lent, oldalt)Nem hiszem, hogy hólyag volt, mert mikor hozzáértem nem fájt neki.Most pedig alul középen meg van duzzadva az ínye és egyik nap látszik neki egy fehér "dudor" és ki is lehet tapintani, másik nap meg nem látom és szinte nem is érzem.Bár hozzáteszem,nem igazán engedi megnézni.Most egyébként 6,5 hónapos.Természetesen a jellemző tüntetek megvannak: ömlik a nyála, rág mindent és pár napja (mióta felfedeztem elől a "dudort") elképesztően nyűgös tud lenni, mintha kicserélték volna.Ez most a foga lesz, vagy sem?Hogy lehet, hogy egyszer látom, egyszer nem?Ennyire béna lennék???
2010. ápr. 24. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy béna, nekünk is tünedeztek el a fogacskák:)

Védőnő szerint ez normális, mondta a nevét is, h mi ez, de elfelejtettem. Ha már a fogacska jön ki, azt meg fogod tudni különböztetni, mert amikor megtapintod, az nagyon fog szúrni.Szerintem csak mozgolódnak a fogacskák, azt látod fehéredésnek, de még nem törte át.

2010. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekünk 2 honaposan tiszta feher volt az inye mindenhol, aztan elmult, es havonta valahol megjelent egy kis folt es ra par napra eltünt, es csak 10 honaposan bujt ki az elsö foga:D Ugyhogy van ilyen.
2010. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam állandóan lestem, csütörtök éjszaka nyügi volt, azt hittem a front miatt, erre másnap evésnél koppant a pici fog:-)Semmi előjel(láz, hasmenés)nem volt, nem volt fehér az ínye, egyszer csak ott termet:-)
2010. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk az első kettő nagykönyv szerint:duzzadt, látszott a fehér csík,majd 2 napra rá áttörte!1 hétre rá jött a következő!

Most viszont,nagyon sokszor felébred éjjel,nyűgös...de minden nap máshol fehér...hol lent hol fent,már én is azt hittem tök béna vagyok!Csak jönnének már ki,és ne szenvednének ennyit!

nálunk az első kettő 3,5 hósan jött!most mindjárt 5 hós de még mindig kétfogú!

kitartás!

2010. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!