Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, hogy 5 hóskislányom...

Nagy baj, hogy 5 hóskislányom még nem fordúl át, ésnem is kúszik? Próbálgatja mindkettőt, de stagnál, már 3 hós kora óta próbálja, de nem jutott előrébb.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Meglátod egyszer csak csinálja, főleg ha már próbálgatja. Az enyémnek hat hós korában mondtam viccesen, h már ideje lenne forogni, s erre másnap egyedül átfordult (előtte kis segítség kellett hozzá). kérdezz rá a dokidnál, védőnődnél, hat hós korában úgyis látniuk kell.
2010. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden baba a saját ritmusa szerint tanulja meg az egyes mozgásfázisokat.

Általában 5 hósan már tudnak átfordulni,és kezdenek kúszni-mászni.

A te babád úgy döntött,hogy nem tartja be a sorrendet,és egyszerre akarja mindkettőt csinálni. Nincs semmi baj vele,előbb -utóbb megtanulja mindkettőt.Nem kell ezen problémáznod,csak hagyd,hogy úgy mozogjon,ahogy akar.

2010. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 5 hós fiam csak oldalra fordul, utál hason lenni úgyhogy elég nehéz stimulálni. De megnézte egy konduktor és semmi baja, majd eljön az ideje. Én már nem aggódom, szerintem te se aggódj :-)
2010. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónapos fiam sem kúszik még, attól még azt hiszem nagyon messze is vagyunk, mert semmi jele, hogy lesz ebből valami. Oldalra fordul, ill. jól behomorít oldalfekvésben és csak segítséggel megy a hasrafordulás. De onnan sem megy semmi manőver. Úgyhogy ha ennyire nem vagy egyedül vele, valószínűleg nem olyan nagy baj. :)
2010. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!