Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos gyerekem ha mezitlá...

16 hónapos gyerekem ha mezitláb van, néha a lábujjhegyen járást próbálgatja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hónapja jár, itthon eddig mindig zokniban volt, és rendesen tanult járni, nem állt lábujjhegyre.
2010. dec. 11. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha próbál lábujjhegyen arni? Ez a természetes mozgásfejlödés része, inkább örülj, hogy már erre is képes.

Mezitláb könnyebben tudja az ujjait mozgatni, ezért akkor próbálgatja.

2010. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
arni = járni (a billentyüzetem néha megbolondul)
2010. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért baj. Kislányom is 16 hónapos. Ő még csak szűk 2 hónapja jár. Néha elkezd többször egymás után lábujjhegyre emelkedni. Láthatóan élvezi. Mondom is neki, hogy de ügyes vagy. Annál nagyobbakat mosolyog közben, és szemmel láthatóan koncentrál az új érzésre, amit a lábujjhegyre emelkedés ad.
2010. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, a fiam 15 hós, 11 hós kora óta jár, 2 hónapja rendszeresen játssza a lábujjhegyen járást, csak élvezi, hogy kicsit máshol van így az egyensúlya. Semmi baj vele, örülj és mutasd is neki, hogy örülsz, amiért ilyen ügyes.
2010. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!