Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos lesz a fiam. Nem...

8 hónapos lesz a fiam. Nem akar aludni? Sem éjjel se nappal. Hosszú alvasa sincs. Van más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit csinál èjszaka alvás helyett? Csak èbren van, vagy sír?

Ez eddig is igy volt, vagy most változott meg.

Nappal az èn lányom sem aludt max 20-30 perceket, de èjjel aludt.

2016. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4 hónapos koraig ataludta az ejjelt es nappal is jo volt. Éjjel vagyis este 8kor ha elalszik 10kor már fent van. Cici es alszik tovább. Na ez oké de egy hosszú alvas az kéne. Nem ?
2016. okt. 2. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet h nincs eleg tej. Hiaba latszik ugy h nyeli a tejet es mar annyit kajal h bealszik, ez csak a latszat. Nekem ugyanezt csinalta, ezert atalltunk tapszerre. Azota normalisan alszik.
2016. okt. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés, fog, a szeparációs szorongás is 8 hónapos kor körül kezdődik. 2 és 6 hónapos kora között átaludta a lányom az éjszakát, most 9 hónapos és egyre többször kel. Tudom, hogy nem éhes, eszik szilárdat is és van elég tejem is, mégis szopni akar és 5 perc múlva alszik is tovább. Nem vagy egyedül ezzel a problémával, elég sok fórumot olvasgatok és nagyon sok anyuka panaszkodik arra, hogy "elromlott" a babája alvása. Felébred valamire és nem tud visszaaludni, ezért igényel téged, hogy nyugtasd meg. Ne aggódj, elmúlik (előbbutóbb)
2016. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a második gyerek születése óta olyan, hogy nincs hosszú alvása. Most 2 és fél éves, nappal ugye egyre kevesebbet alszik, éjszaka viszont ugyanúgy kel, átlag 2-3-szor (fél éve nem szopik).
2016. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az én lányom is 8 hónapos. mindkét foga miatt volt egy-egy hét amikor éjzakánként 10-szer is felkelt. cumit adtam neki, azt rágcsálta és visszaaludt. néha cumisüvegbe vizet, de nem vettem ki a kiságyból. alvás előtt ha megeszik 300ml tápszert (utána 10perc büfiztetés) akkor 5reggel 5-ig alszik. De most 8 hónapos körül nagyon érzékenyek a zajokra a babák, a légy zümmögésre is felriadnak.
2016. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bár lehet hogy már találkoztál ezzel az oldallal:

[link]

2016. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát már ez fárasztó. ... Szeparacio es jon a fog az bizti. Na meg porog ezerrl merz mar fel is áll. ...
2016. okt. 3. 22:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem eddig tapszert nem kapott. Honnet tudom h kevés neki a tej? Lefordult a cicirol de van bent mert spriccel. Félek h kevés neki a folyadék. De napközben nincs gond.a napokban nappal nagyon jol aludt.
2016. okt. 5. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!