Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos babám miért hal...

2,5 hónapos babám miért hal bele a pukik felébe, ha a másik fele olyan könnyen kijön?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem is hasfájás, s köze sincs ahhoz, hogy két vagy három óránként eszik.
2016. okt. 4. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
?
2016. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha belehalt, akkor ennyi vót.
2016. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

2-es :DDD

De amúgy tényleg hülye kérdés,meg is értem miért nincs válasz.Te sem fingasz egyformákat.

2016. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem... (pedig reggel óta harmadszor nyitom meg ezt a kérdést) Szóval a pukik fele nehezen jön és szenved tőlük? Akkor miből gondolod, hogy nem hasfájós? Hogy jön ide a 2-3 óránként evés? Hasfájásnál nem az evés sűrűsége, hanem a "minősége" okoz gondot a babának, mit eszik egyáltalán? Anyatejet vagy tápszert?
2016. okt. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anyatejes, igen a felénél sír, másik felét észre sem veszi. Az orvosunk állítja, hogy a gyakori evéstől hasfájós. De nem sír órákat, mint ami a hasfájás definíciója, hogy egy héten legalább 3 nap naponta legalább 3 sír.
2016. okt. 5. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyre ertelmesebb...
2016. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg akkor nincs koze a pukihoz a sirasnak. De nem tudom. En is sokszor rafogtam hogy azert sir, meg kesobb, nagyobb koraban: biztos faj a hasa mert sir es kozben ereget. De szerintem semmi koze hozza. Max lehet hogy annyi hogy a sirastol erolkodik es emiatt kijonnek a pukik. Szoval szerintem mas baja van.
2016. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na nekem meg pont az a tapasztalatom, hogy az esti sírás fáradtság miatt volt az enyémnél. Az én babám laktózérzékeny, 7 hónaposan derült ki, nem csak késő délután meg este fájt a hasa. Reggel, délben, délután, este, éjjel, mindig! Erőlködött, a lábát húzgálta, kemény volt a hasa, nyomott pedig kakival nem volt gond (sőt!) UH is nagyon gázos beleket igazolt. Egyébként nem sírt sokat, mert hassal az alkaromra fektettem és járkáltam vele. De amikor tornáztattam se sírt. Nagy esti sírásrohamok mégis csak a feltűnően hosszú ébrenlét után voltak. Na akkor semmi nem nyugtatta meg! Nála is volt olyan, amikor simán pukizott, máskor meg szenvedett velük. Nála ez inkább később, mikor már forgolódott is, az első 3-4 hónapban mondjuk kifejezetten nehezen pukizott.


Mit tapasztalsz a babádon mielőtt sír? Mennyit van olyankor ébren előtte? Mennyivel éves előtt/után van ez?

2-3 óránkénti etetés meg nem sűrű.

2016. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*egyébként ha sok sírás után puffad, az lehet pont a sírás miatt is, olyankor sok levegőt nyel.
2016. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az enyémre elég hirtelen tör rá a sírás, van, hogy reggel a pukik miatt ébred, délelőtt is pukizik pár fájdalmasat, ez megébreszti, és este általában hat körül jön a roham, vagy később , fürdetés idején, nyolc körül és tart tízig. Ilyenkor is aludna, s riad a pukik miatt. Nagyon tud ordítani ilyenkor, feszíti magát hátra. Széklete 1-3 naponta van egy sűrű. Alkaron én is sokat tartom. Van, hogy puki után sír, ezért kicsit úgy tűnik, mintha vissza akarná tartani . A pukizás és evés ideje esik egybe sokszor, ezt megfigyeltem. Akár kel, akár ébren van. Tornáztatni szoktam, hatásos, de van, h nem engedi. Nagyon vidám,beszédes baba, de egyes pukiknál ordít, aztán a másik pillanatban már nem is emlékszik rá. Éjszaka alszik, 5-10 órát is egyhuzamban. Arra gondoltam, hogy elhagyom a tejes dolgokat teljesen. Az espumisan nem segített korábban, most biogaiat kap.
2016. okt. 6. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!