Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mikor és hogyan esett...

Nektek mikor és hogyan esett le elsőnek a babátok? Lett végül baja?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 09:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik legurult par honaposan a franciaagyrol. Semmi bajuk nem lett.
2016. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Keresztfiam nálam egyszer esett le kb 6 hós volt. Nagy franciaágyon aludt, amikor kimentem a szobából akkor meg leesett. Semmi baja nem lett, felhívtam a gyerekorvost, azt mondta hogy nem szükséges bevinni, egy párszor megfog ez még történni.

Utána ha nálunk volt és aludt, akkor a kanapén alattam és mindig tettem a földre ágyneműt, ha leesik akkor az mégis alacsonyabb és nem a szőnyegre esik, és mégis csak jobban szem előtt is volt a nappaliban, mint bent a hálószobában.

2016. okt. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Mindketto kb. Fel evesen nalunk is,szinten az agyrol...velünk aludtak..az elso eset utan már rutinosan mindig rakok en is valamit az agy melle,amibe huppanhatnak(parnak,babzsak,stb) nem lett bajuk szerencsere soha...
2016. okt. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szintén ágy. Semmi bajuk nem lett.
2016. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Köztünk aludt és legurult az ájvégén! 😞 Kb 6 hós volt.

Az ijedségen kívül nem volt baj

2016. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

Sose esett le babaként sehonnan, mert sose hagytam olyan helyen, ahonnan legurulhatott volna.

Nem értem, hogy ami elkerülhető, azt miért nem tudják elkerülni az emberek egy kis odafigyeléssel.

Lehet lepontozni.

2016. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Utolso valaszolo, majd erik mas balesetek. Lehet, hogy ennel cifrabbak is.
2016. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Másfél évesen rettenetesen érdekelték a lépcsők, fél percre fordultam el, annyi idő alatt felment három lépcsőfokot, de megcsúszott és legurult. Kék-zöld lett a feneke de komoly baja nem lett szerencsére.
2016. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
1,5 évesen még nem baba akkor sem, ha a szívednek még 18 évesen is az.
2016. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
már nem baba
2016. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!