Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap kisfiamnak enyhe láza...

Tegnap kisfiamnak enyhe láza volt és a doki azt mondta piros a torka, de én nem látom?

Figyelt kérdés
Beleneztem kisfiam torkaba de szerintem egyáltalán nem piros max egy kicsit. Tegnap a hője 37,8 volt. A kedve jó nem nyűgös. Nincs semmi tünete és emiatt aggódom miért lehet lázas.elképzelhető hogy a dr csak rutinbol vágta rá hogy piros a torka? Irt fel neki antibiotokumot is. Mondom én ahogy beleneztem nagyon enyhén látszott csak pirosnak. Nem az a tüzes vörös.
2016. okt. 9. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ha az orvos pirosnak látta, akkor amiatt van hőemelkedése is. Te is írod hogy azért látszik hogy kicsit piros. Mondjuk a mi gyerekorvosunk nem olyan idióta hogy erre antibiotikumot adjon..
2016. okt. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tán valami nagyon enyhén adott ospamox ezt nem ismerem.

Furcsálltam én is.

2016. okt. 9. 07:10
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Az az orvos aki letoj egyből antibiotikumot ir. Ezt a legkönnyebb. Egyébként tönkrecseszi a májat meg a vesét.

A férjemet es a fiait a volt felesége ha kicsit megvoltak fázva már azzal tömte őket kb mindig betegek voltak/lettek ahelyett hogy c vitamint vagy csipkebogyót esetleg calamilyen teát ajánlott/adott volna.

Az en kisfiamnak folyik most az orra meg picit köhög. Nyomjuk a cebion c vitamint (amit sajnos most későn kezdtem, mert szeptember szoktam kezdene)

Ha nagy baj van lázas vagy valami nurpfent adok neki. Meg az orrszivás megy. Ha ez az állapot marad akkor sima kis meghüléses megfázás ha durvul akkor elviszem dokihoz mert akkor komolyabb baj van

2016. okt. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
37.8-cal orvoshoz viszed (minek???), majd felülbírálod, mert te jobban tudod...
2016. okt. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Reméljük, a horzsolásairól is kapunk bőven kérdést...

2016. okt. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

37, 8 = hoemelkedes es rohansz az orvoshoz??? Mi a francert ?

Aki antibiotikummal tomi- persze, kell a felirt recept neki, hogy a gyogyszercegtol kapja az utzast ... igy megy ez, csak a naivok nem tudjak.

2016. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még azt se tudjuk, mekkora az a gyerek, de már mindenki felülbírálja az orvost.

Egy fiatal csecsemőnél egy enyhe torokgyulladás is körházzal végződhet, ha rámegy a hörgőkre, tüdőre.

2016. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

9 hónapos.

Amit mindenki elfelejt, hogy rengeteg most a beteg, egy minimálisan gyulladt nyálkahártya is fájdalmat okoz a gyereknél, nehezebb lesz a nyelés, nem akar enni, hamar kiszárad, ami a lázat emeli, stb. Plusz a száraz, gyulladt nyh felülfertőzések forrása lehet, tehát az AB nagyon is célszerű, de itt mindenki jobban tudja úgyis, előző... nem érdemes időt vesztegetni rájuk.

2016. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy enyhe antibiotikum... De ez mar huszad rangu! Ha annyira ketelkedsz az orvosotokban, valts! Ennyi!
2016. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!