Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebbol meg lehet normalis...

Ebbol meg lehet normalis maszas, vagy gond van?

Figyelt kérdés
Lanyom 10 honapos es meg nem maszik rendesen.Gyakorlatilag a labaval tolja magat, de a fejet a foldbe furja es a kezeit is lent hagyja, nem rakja elore.Ebbol lehet meg maszas vagy van valami gond?Esetleg gyenge a karja?Bar hason szepen kitolja magat.Van akinek a babaja hasonloan kezdte es utana szepen maszott?Elore is koszi a valaszokat!
2016. okt. 9. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A Kisfiam is feltolta a kezén magát, de mászást alkaron végezte. Dévény tornán megmutatták, hogy tanítsam. Azt mondták, nincs gond, 11 hónapos koráig ne is aggódjak. Pont aznap, mikor 11 hónapos lett, elkezdett mászni szabályosan, fél órával később felkapaszkodott állásba és körbejárta a kiságyat. Amúgy tornán mondták, hogy meg van húzva a karja (após mindig a felkarjánál fogva vette fel).
2016. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
A kúszással mi a helyzet? Előbb azt kéne.
2016. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanezt csinálta, hogy fejét befúrta, hogy mennyit nevettem rajta, olyan édes volt.De egyszercsak ràjött hogy tud négykézláb állni, majd hintázott, majd elindult. Elõször két kézzel akart egyszerre. Hàt volt zakózàs. :D De ràjött. Az életkori hatàrt nem tudom, hogy mikor kell. A fiam hamarabb csinálta.
2016. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Ilyet az enyém is csinált! Aztán mászott szépen is. :)
2016. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!A fiamnal is kimaradt a kuszas, egybol maszott, jo sokaig még mielott elindult, szoval emiatt nem aggodom.Egy kicsit azert megnyugodtam, ebbol akkor meg lehet normalis maszas?!
2016. okt. 9. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!