Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 6hetes kisbabám hasfájós...

Ha a 6hetes kisbabám hasfájós lett, mert tápszert is kell neki adnom, mennyi kamilla teát adhatok neki? Hány millilitert?

Figyelt kérdés
Mikor adjam neki, etetés előtt,v utána? Vagy csak akkor amikor látom,hogy fáj neki? Mennyi idő míg használ neki?
2008. okt. 3. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp etetés után,mert ha előtte adod, nem fog majd rendesen enni.

2008. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok,mindenképp meglátod kaja után mennyit fogad el,nálunk azért könnyű,mert nem egyszerre eszi meg a mennyiségét,hanem többedszerre,és így közte adhatom,éb ben szoktam sokat, kb. 15 ml egy evésnél, de mi 2 hónaposak vagyunk.Meglátod mennyit fogad el,halványsárgára csináld,ha folyamatosan hasfájós, naponta többször adhatod.
2008. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is hasfájós volt ezért a beba h.a. start aktívot írta fel a doki, mert ez bifiduszos. Ehhez még használtuk az espumisan cseppet (minden etetés előtt 25 cseppet (vagy a cumisüvegbe is lehet rakni).Van akinek az infacol csepp válik be. Nekünk a kamilla tea nem volt jó, mert még jobban fájt tőle a hasa, és hasmenése is volt tőle.
2008. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!