Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelus lenne jó éjjelre?

Melyik pelus lenne jó éjjelre?

Figyelt kérdés

1 hós kiscsaj, nincs még 4kg. Libero Newborn 1-et használunk, be is vált, de éjjel mikor hosszabbat alszik (4-5óra) többször átázott. Hason alszik, a hasánál szokott pisis lenni.

A 2-es még nagy neki, abból kifolyt nappal is minden.

Milyen pelsut vegyek? Vagy van valami trükk, esetleg másképp kell pelenkázni?


2016. okt. 10. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Pamperst, nekünk az vált be. Egyébként az első hetekben nekünk is kifolyt a pisi mindenből, mert ilyenkor még olyan vékony a combjuk. Bár nekünk a Libero eleve használhatatlan volt.
2016. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Pampers az tutti biztos , a lanyomnak mindig azt vettem annak idejen .

Sose azott at , barmennyire is pisis volt .

Igazi jo minöseg , vekonyak is, kenyelmesek is, jol zarnak

2016. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem is az a baj, h átázik, hanem felfelé kifolyik szerintem, mert kis vékonyka :) az lemaradt, hogy a 2-es az pampers volt, abból folyt ki, de mondjuk valószínű azért, mert nagy :/ amúgy eddig a libero teljesen jól volt, csak mióta hason alszik (1 hete kb) azóta lett baj :S
2016. okt. 10. 23:09
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia nekem is 1 hónapos a kisfiam, 3300al született, most 4kg körül van.

Mi szuletese óta a 2es pampers premium care-t adjuk rá, es eddig soha nem történt baleset.. Nekünk szépen megtartja a pisit a pelus, kézzel is alig érezni hogy nedves, persze súlya az van!

Úgy tűnik nektek nem vált be, ki kell tapasztalni melyik a nektek megfelelő..

Sokan dicsérik a dm saját márkás pelenkajat.

2016. okt. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szintén hason alszik a babám
2016. okt. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Melyik Pamperst vetted? Mert nekünk a zöld nem vált be, de a fehér tökéletes éjszakára. 12 órát kibírt az elejétõl fogva, pedig volt hogy éjjel órànként szopizott a fiam. Igaz, hogy dràga, de csak éjszakàra használjuk és nem cserélem csak reggel így nem vészes. Nappalra bàrmilyen megfelel. Annyi még, hogy ha nagynak gondolod a pelust, az elején a tépõzárat tedd egymàsra, illetve fedje a köldökét a pelus. Az én fiam is hasonalvó és felül lett mindig pisis, de a fehér Pampers megoldotta. 10 hónap alatt egyszer volt vele baleset, de akkor csak nem rendesen lett ráadva a pelus.
2016. okt. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom, milyen, pelenkatortába kaptuk :) de veszek akkor fehéret. Abból szerinted 1 vagy 2 vegyek?
2016. okt. 11. 08:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem 3800-al született a babàm, rögtön 2-es pelussal kezdtünk. Szerintem, neked is mehet. Mert ha még nagy, abba belenõhet.De ha kicsi(hiàba a súlyhatàr), akkor kuka.
2016. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja és az lemaradt, hogy nagyon rugalmas hàtul és oldalt így bàtran meghúzható. :)
2016. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na meg elõször vegyél egy kis csomagosat. Azt hiszem 22db-os. Igaz, hogy így drágàbb darabra, de hàtha nem lesz az igazi. A másik amit szeretek az Auchanos Sleepy. Olcsó és a többihez képest tovàbb bírja. Igaz rózsaszín pelusban flangàl a fiam, de ez legyen a legnagyobb baja, ruha eltakarja.
2016. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!