Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek visszaadjam 10...

Szerintetek visszaadjam 10 hós babámnak a cumit?

Figyelt kérdés
Betegség miatt 5 napja nem kap játszó cumit. Alváshoz kellett eddig csak neki. Délelőtt, délután és este alszik egyet. Elég jól bírja nélküle, nem nagyon sír, bár később rakom le aludni kicsivel mindig, hogy hamar elaludjon. Volt, hogy éjjel felsírt, gondolom a cumi megnyugtatta volna. Igazából azt látom, hogy bekapja és akkor megnyugtatja vele magát. Csak mivel nem nagyon sír érte, jó alkalom lenne leszoktatni, de lelki sérülés nélkül, akkor inkább vissza adom neki! Mit tennétek a helyemben? köszi!
2016. okt. 11. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Én megpróbálnám azt, hogy nem adnám most vissza. Ez most pont egy jó alkalom arra, hogy megfeledkezzen róla. Viszont én az a fajta vagyok aki nagyon tudja ilyen téren sajnálni a saját gyerekét és bizony hamar feladom a próbálkozásokat. Nekem is kellett már cumisüvegről leszoktatnom az egyik gyerekemet, hát eleinte pár óra sírás után feladtam, nem bírtam nézni ahogy szenved, ahogy keresi a cumisát... Ha jól viseli, ne add neki, ha úgy látod hogy megviseli, nagyon hiányzik neki, nem tudod másképp megnyugtatni akkor add neki majd vissza.
2016. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Add vissza!
2016. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem adod vissza, ha egyébként nem nagyon keresi. De azt figyeld, hogy nem szopja-e az ujját, mert arról sokkal nehezebb leszoktatni. Ha szopja az ujját, akkor inkább cumizzon még.
2016. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 nap után nem adnám vissza. Lelkisérülése ettől nem lesz. Gondolom megnyugtatod máshogy szóval miért is lenne?
2016. okt. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!