Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos csemetémnek keresek...

5 hónapos csemetémnek keresek foglalkoztató programot. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy milyen jellegű, Budaörsön, Újbudán vagy a XII. kerületben legyen.
2010. ápr. 26. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Hidd el, neki még nem kell semmi foglalkoztatás! Bőven elég vagy neki Te, mint játszótárs!! Más gyerekkel ő még nem tud játszani amúgy se. Foglalkozni meg te magad is tudsz vele....
2010. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Ringatót ajánlanám. Mi járunk a kislányommal(már 3 hós kora óta és rettentően élvezi )


Itt olvashatsz róla és kereshetsz is helyet, sajnos én nem vagyok Bp.-i így tapasztalatom az ottaniakról nincs.

[link]

2010. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Baba-mama klubot keress, ahol más gyerekekkel játszani tud, meg társaságban van. Meg persze te is.

Én a korai fejlesztésben hiszek, de ezt még én is korainak tartom ennyi idősen.

A baba klubok jók, mi is járunk, játszik a gyerek, nyitott, társaságkedvelő és mosolygós (mondjuk a baba klubba mi az első perctől megyünk).


Most már szeretném vinni baba angol klubba, ahol megismerheti az angol nyelvet és játszanak, énekelnek, ugrálnak (nem tanulnak!). 7 hónaposan elmentem vele egy bemutató órára, és élvezte ugyan, de még kicsi volt ahhoz, hogy érdemben részt is vegyen benne. Most 10 hónaposan megint voltunk, most már azt látom, hogy nagyon érdekli, tapsol, ha kell, úgyhogy szeptembertől viszem, akkor lesz 15 hónapos.

2010. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia én 3 hónapos kora óta viszem a kisbabámat babajógára, ringatóra, egyáltalán nem korai sztem elkezdeni. Mindkettőtöknek jó program ha kimozdultok, társaságban vagytok egy kicsit. Plusz az ott tanult játékokat, dalokat akár minden nap tudod játszani a babáddal, én ezért is szeretem, mert előtte pl nem sok mondókát, gyerekdalt ismertem.

Konkrét helyet arrafelé nem tudok ajánlani, de a [link] -n vannak XII- kerületi helyszínek, mi a II. kerületbe, a millenárisba járunk ringatóra.

[link]

2010. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Már be is jelentkeztünk a Ringatóba:):):) Jövő hétfőn megyünk. Nem fejleszteni akarom, hanem társaságra vágyunk:)
2010. ápr. 26. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!