Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor sétáltok a babátokkal...

Mikor sétáltok a babátokkal (babakocsival)?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy minden nap ugyanabban az időpontban mentek? Hány óra körül? Vagy etetéshez kötitek (pl. tízórai után) vagy alváshoz (pl. a délelőtti alvás után)? Vagy teljesen véletlenszerűen mentek?
2016. okt. 18. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam/próbálom étkezéshez vagy bármihez kötni de nem mindig megvalósítható. Amíg 3x aludt 9 hónapos korig sima ügy volt mert általában enni kelt fel, lefárasztottam és mentünk, lent aludt. A második étkezés után mentünk. Amikor nem aludt már rögtön ébredés-evés után mentünk és alvásidőre itthon voltunk. Nyáron kétszer mentünk, reggel kb 1 órával ébredés után és késő délután. Most nem ugyanaz a felállás, mert tízórai után alszik, attól függően, hogy rögtön elaludt-e vagy elcsúszott egy kicsit, milyen hosszan aludt vagy lejutunk ebéd előtt, vagy csak utána. De eső bekavar meg ha muszáj menni valahova időre.
2016. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor kisebb volt, alvàshoz kötöttem. De most hosszabban alszik, ezért kényelmesebb mindkettőnknek, ha akkor megyünk mikor ébren van. Egyébként véletlenszerűen megyünk. Nem tartottam célszerűnek, hogy megszokja, hogy mindig egy időpontban megyünk, mert könnyen borulhat, hogy valamit el kell intézni reggel vagy esik ês nem viszem ki. De àltalàban délelőtti alvàs utàn megyünk ki.
2016. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is változó. 14 hónapos, mostanában már nem alszik el a babakocsiban, maximum bóbiskol 10 percet, de akkor sincs teljesen becsukva a szeme. Véletlenszerűen megyünk. Volt amikor pont azért indultunk el, mert nem akart itthon sehogy sem aludni. Amint indtunk eludt, több mint 2 órát aludt. De mostanában napi 1szer alszik, azt szeretem ha itthon teszi, és akkor én is tudok pihenni.
2016. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mostmar a harmadikkal fixen reggel,es delutan setalunk.ahogy a nagyokat visszuk/hozzuk az isibol.

A delutani a megszokott hosszu seta.

Az elsovel tavasztol,oszig egesz nap setaltunk.kozben leultem egy padra es olvastam.a gyerkoc meg jokat aludt.

A kozepsovel mar inkabb a jatszi volt a "seta".

2016. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel mostanába hamar elalszik a babakocsiba, gondolom mert jól be van öltöztetve ès takarva, csak dèlután alvás időbe megyünk ki. Ha dèlelőtt mennènk,akkor aludna, akkor meg este 6kor olyan álmos lenne hogy meg se lehetne fürdetni. Így dèlután alszik kint, este meg rendesen alszik 8-kor.

Szóval napirdhez van igazítva. Eddig 2x aludt,akkor többet kint voltunk illetve most már totyog, ès ha èbren van, ki akar jönni a babakocsiból. Amíg ez nem volt, volt h dèlelőtt ès dèlután is 2-2órát kint voltunk(mèg jó időben persze)

2016. okt. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!