Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jó mondókás, versikés...

Melyik a jó mondókás, versikés könyv, esetleg mesekönyv?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapos a kicsike,de már szeretnék neki mutogatni képeket,könyvet,mesélni vagy mondókázni-azok már tettszenek neki.van egy micimackós fakönyvünk,de valami komolyabbra gondoltam...
2008. okt. 3. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szió!

Nekem a régi (még az én gyerekkoromban használatos) könyveket ajánlották: Mosó Masa Mosodája, Gőgös Gúnár Gedeon, Mesebolt stb. Most újra lehet kapni őket, és nem is horribilis összegekért (1.500.- ért vettük az első kettőt).

Boldog Babázást!

Zita (5 hónapos kislány anyukája)

2008. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A mi kedvencünk a Ha majd hatéves leszek című könyv sok-sok szép képpel és sok hosszabb-rövidebb, ismert és kevésbé ismert verssel és verses mesével. Másik kedvencem az Ez elment vadászni ... című könyv. Ebben képek nincsenek, de rengeteg mondóka, népdal található benne. Mondókákat a neten is találhatsz könnyen, de ha kéred, szívesen elküldöm az általam összegyűjtött mondókákat is.

5 hónapos kisfiú anyukája

2008. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Füzesi Zsuzsa könyvei is nagyon jók.
2008. okt. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,annyi új mesekönyv van és ezért nem tudom melyiket érdemes megvenni...örülnék ha átküldenéd a mondókákat,ha megteszed megköszönném:) vagy csak,hogy hol találok olyanokat amik a régi hagyományos mondókák..amit már én elfelejtettem..:(
2008. okt. 4. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én innen szoktam válogatni:


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezen kívűl a Hóc,hóc katonából szoktam olvasni a babámnak.

Ajánlom a Móra kiadó könyveit.

2008. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2008. okt. 4. 11:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok..a napokban megvettem a CSEPŰ, LAPU, GONGYOLA című könyvet.Én csak ajánlani tudom mindenkinek!Rengeteg vers,mondóka van benne,meg találós kérdések is.
2008. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi,megnézem majd:)én a Csodaország című könyvet vettem,meg,ez is nagyon szép és nagyon tettszik.Igaz 6mese van benne,de szép az illusztrálása
2008. okt. 12. 17:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagy Micimacko konyv kicsiknek!

Sztm.nekunk bejott nagyon.

2009. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!