Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emlékeztek a mi időnk meseköny...

Emlékeztek a mi időnk mesekönyvére? Minden napra jutott egy és imádtam. A piros kabát meséje volt a kedvencem. Hol lehet ilyen könyvet venni? Más kérdés:skippy és bobby shoes cipők jók?

Figyelt kérdés
ilyeneket vennék 16hós fiamnak.skippyt ajánlották,de pesten hol kapható ez a márka?
2010. ápr. 26. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, én nyárra várom a kislányom, de már most elkezdtem ilyeneket beszerezni. Szerintem érdemes rokonoknál körbeérdeklődni mesekönyv terén és a másik nagy kincsesbánya a bolhapiac, vagy használt könyves. Nekem a kedvencek, az Ablak Zsiráf, Magyar Népmesék, van Pom-pom képeskönyvem :) Ugyanúgy fogom élvezni, amikor felolvasom, mint a gyerek.
2010. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk favorit volt a Minden napra egy mese és a 77 magyar népmese c. kötet. Antikváriumokban, ismerősöktől biztosan meg tudod szerezni, bár szerintem még ma is kiadják ezeket, hisz ezek a mesék kortalanok. Nézz körül a Móra Ferenc Kiadónál, biztosan találsz igazán jó mesekönyveket!
2010. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,mostmár tudom legalább a kiadót.kérdésem,hogy egy 1,5évesnek milyen meséket olvassak?a kis lapozgatós,keménykötésűeket úgy érzem,már unja.
2010. ápr. 26. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok könyvesboltban láttam már. Minden napra egy mese...
2010. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az enyém még megvan


Midnen napra egy mese ez volt a címe:) gyöyörű állapotban van és az összes játékom is,hihetetlenül óvatos gyerek voltam:)

2010. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem ez a könyv nem volt meg, de volt ezer másik. Remélem előkerülnek, mert nagyon jók voltak.
2010. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de milyen tahó vagyok XD, csak dicsekszem:)


szóval antikvárium(online is van megadja hol tudod beszerezni), illetve teszvesz,vatera.a mai és a régi gyerekek nem figyeltek a játékokra én is kérdzetem barátokat,semmi nem volt már meg.

2010. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mai napig lehet kapni, google a barátunk:

[link]


Én a Benedek Elek mesekönyveket szerettem gyerekként:

[link]

[link]

2010. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!