Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kérdés már régóta motoszkál...

A kérdés már régóta motoszkál bennem és ahogy hallom emberekől (főleg fiuktól) nagyon megoszlik erről a vélemény. Divatos egy 15 éves fiúnak a szőrös kabát?

Figyelt kérdés
A fiúk fele azt mondja menő, a másik fele, hogy bu*is. A lányoknak úgy tudom bejön. Mindenkinek a sját véleményére vagyok kíváncsi. Egyébként szőrös kpucnira gondolok.
2008. nov. 19. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát a stílusodtól függ :)

Az ilyen retros pasiknak jóláll, de amúgy szerintem eléggé b.u.z.i.s.

De ha neked tetszik, akk hordd :D

2008. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
16/fiú: Figy... Tényleg stílustól függ. Én nem ítélem el, valakinek ez tetszik, de én pl nem hordanám, mert nem érzem magam jól benne, nem illik hozzám. Amúgy nem hiszem hogy a szőrmés kapucni lenne az, ami miatt valaki b*zis lenne. Régebben annak találtam én, is de ma már nem tudom hogy miért is. Már teljesen megszokott, sokaknak ilyen van. Szerintem ez már 100%-ig ízlés kérdése (persze attól még mindig lehetnek olyan fiúk aki szerint b*zis... ez van).
2008. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Röviden tömören.Nekem tetszik:)

/pici cutte/

2008. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
85%
Nekem mint csaj,nem jön be ha pasin ilyen kabát van...Szerintem is b.zis,de az is igaz nagy divat lett...Ha neked tetszik,nyugodtan hordjad!
2008. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Lassan már bármilyen ruhadarabra rá lehet fogni,hogy b.zis,úgyhogy nem gondolom,hogy aggódnod kellene emiatt.;)

Pláne,ha neked tetszik és jól is áll!

Szerintem hordhatod nyugodtan.

2008. nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

ok, 29 eves lany vagyok :D a velemenyem:

ha megy a stilusodhoz, és jolerzed magad benne, akkor klassz. ha valakinek nem a stilusa, akkor egyreszt nem all jol rajta, idegenul fest rajta, na, az szörnyű.

az, hogy illik e a stílusodhoz, és tudnád e "viselni", nemcsak "rajtad lenne", azt igy messzirol, ismeretlenul szerintem lehetetlen eldonteni

2008. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Utolso velemennyel ertek teljesen egyet, kiegeszitve annyival, hogy az se mindegy, hogy milyen az a kabat. Ilyen szoros kapucnisokban is vannak kulonbsegek. Van olyan, ami pl. kapucni nelkul is jol nez ki (le lehet rola venni a kapucnit), es van olyan, ami iszonyatosan gagyi. Ha ilyet veszel, mindenkepp ugyelj arra, hogy igenyes legyen!
2008. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
szerintem egyáltalán nem a stílustól függ.egyszerűen b.uzis, még a retro csávókon is..
2008. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
41%
NEKEM NAON TETTSZIK AZ OLYAN KABÁT HA PASIN VAN!:-)
2008. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Én is egyre több fiún látok ilyet, eleinte nagyon b*zisnak találtam, de már nem, vannak ennél sokkal b*zisabb dolgok is. De amúgy nekem nem jön be. Csaj voltam.
2008. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!