Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kabát kérdés! Milyen fazonú...

Kabát kérdés! Milyen fazonú kabát áll nőiesen, csinosan a homokóra alkatú/széles csípőjű, keskeny derekú nőknek?

Figyelt kérdés
Fiatal,2 gyermekes anyuka vagyok,de nem akarok slapmosan kinézni,viszont úgy sem,mint egy tini :)
2011. szept. 29. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Derékban karcsúsított, átkötős kabátokat részesítsd előnyben, ezek nagyon jól kiemelik a homokóra alakot. Pl.:

[link]

2011. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt több kép is van. ÉN már évek óta csak gombos szövetkabátot hordok, ami kb. fenék alattig ér. Nincs ki belőle a derekam és nagyon elegáns, nem mellesleg, ha jó a szabása, karcsúsít.

Hátránya mondjuk, hogy sportcipőt tilos hordani hozzá...

2011. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindegyik nagyon tetszik.A sportcipő miatt nem aggódom,mivel alacsony vagyok,így a magas sarkú cipőket részesítem előnyben.Itthon a gyerekekkel meg vastag dzsekiben és sportcipőben játszom,ha kinn vagyunk.
2011. szept. 29. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is homokóra alkatom van, és valóban a szövegkabátok a lehető legjobbak. Bár én nem szeretem az átkötőket, szerintem olyan semmilyen, és a legtöbb nem is mutatós; inkább olyan viselek, ami erőteljesen szűkített derékben.
2011. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

HOmokora alakhoz csak annyi a lenyeg, hogy a derek hangsulyos legyen.

Nekem is az van, kb barmilyen kabatot felvehetek (es mas cuccokat is) amiben latszik a derek/csipo kozotti kulonbseg. Az, hogy most ebben a kabaton egy ov segit, vagy eleve olyan a szabasa, vagy epp bent van allithato gumiszeruseg, az teljesen mindegy.


Nekem eleg sok kabatom van es:

szovetkabat: nagyon csinos, elegans, viszont nekem meg nem sikerult a csinositott valtozatok kozott olyat talalni ami valoban meleg es teli. Sokban csak vastag szovet alatt selyembeles van, nehanyban vekony vatelin es ennyi. Ezeket az elmult ket kemeny telhez igazodva csak enyhebb napokon mertem felvenni, sok minuszban semmit sem er, szetfagy benne az ember, alaoltozni meg nem igazan lehet, csak akkor, ha eleve olyat veszel amelyik bo rad, akkor viszont mar nem csinos.

Szoval jo, ha van, heti 1-2 nap fel lehet venni, de egy telet biztos, hogy nem birnek ki szovetkabatban. Nekem egyebkent ilyen fazonu van (es piros is), tenyleg nagyon csinos: [link]


- pufikabat: valoban meleg, sok esetben viszont nem csinos, legalabbis az elso par evben nehez volt csinosat talalni belole.

Most mar annal inkabb lehet. Ezek ala nem kell tulsagosan alaoltozni, ami azert jo, mert amikor en 2-3 gyerekkel elmegyek setalni (vagy vasarolni, vagy kb barhova), akkor annyit mozgok, mintha tesioran lennek, allandoan hajolni kell, babakocsit emelni, gyereket pakolni kocsiba, ki, segiteni pisilni, kakilni, le es feloltoztetni oket, stb. Szovetkabatban ez nagyon kenyelmetlen, mert a szovet erosebb, nehez benne mozogni, alaoltozve iszonyat kenyelmetlen benne a hajlas, emeles, stb

Alakot mutathatja a pufikabat is, az enyem hasonlo:

[link]

De ez sem lenne rossz feketeben:

[link]


De ami nekem legjobban ezek a kabatok jonnek be: [link]

Nem is szovet, nem is pufi, csinositott, elegans, de kenyelmes egyben, altalaban nagyon melegen beleltek, van, amelyiknek szorme van bent vegig, azok durvan melegek.

2011. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csinosak az általad linkelt kabátok,csak az a baj,hogy ezek olyan hosszú fazonúak,hogy magas sarkú csizmában is földbe nyomnak.165cm vagyok,így ha térdig ér egy kabát,még kisebbnek tűnök.
2011. szept. 29. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 161-2 centi vagyok, nekem is térdig ér a kabim, de nem nyom össze, és mivel az enyém sötét, még slankít is.

Egyik válaszoló: én varrónővel varrattam bele bélést, olyat, amit ki lehet gombolni, ha jobb idő van, és "natúran" is hordható. Nem lehet drága és nagyon praktikus.

2011. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tőlük szoktam vásárolni,tudom nem valami nagy márka,de számomra csinosak.


[link]


[link]

2011. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jók ezek az oldalak,amiket linkeltél,csak nyelvtudás híján nem tudom hogyan rendelhetnék,sok kabát tetszik. :) egyébként a márka érdekel legkevésbé.
2011. szept. 30. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!