Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért piszkálja mindig az 5...

Miért piszkálja mindig az 5 hónapos babám a füleit?

Figyelt kérdés

Potcselekvés? Rátalált hogy van? Vagy fáj neki? De akkor sirna is, nem?

Többször lekapja és olyan csunya sebes már neki.


2008. okt. 4. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézesd meg fülésszel.

Az én kisfiamnak nagyon gyakran volt úgy középfülgyulladása, hogy se láz se fájdalom, kis nyugtalanság ás egyszercsak dőlt a füléből a genny.:(

Volt, hogy azért vittem be, mert láttam, hogy volt a fülében egy zsírdugó. Kivették és mögötte gyulladt volt a füle. :(

Jobb kizárni az ilyesmit.

A körmét pedig vágd rövidre! :)))

2008. okt. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is csinálta ezt, elvittem a gyerekorvoshoz, megnézte a fülét, szerencsére nem volt semmi baj, azon kívül, hogy sebesre vakarta. Később észre vettem, hogy kiszáradt a bőr a füle mögött, ugyhogy minden fürdés után olajoztam, így már nem piszkálja.
2008. okt. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám akkor piszkálja,amikor álmos.
2008. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kicsi keresztlányom, csak úgy alszik el, ha vagy valaki fülét gyűri, vagy a sajátját. Napközben pedig úgy altatja el magát, hogy folyamatosan gyömöszöli. Szóval remélhetőleg nálatok is pótcselekvés lesz!
2008. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért elvittem fül-orr-gégészhez megnyugtatásképp és nincs baja hanem valószinű csak egy potcselekvés. vagy fogzik. ezt mondta a doki. azért köszi a válaszokat!
2008. okt. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!