Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami baja babámnak,...

Lehet valami baja babámnak, ha csak kb.70g-t szív ki az üvegből és 3 hós tápszeres? Kb. egy fél óra-óra múlva eszik még egy kicsit, de még így kevés a doki szerint.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen gyarapodik, és kiegyensúlyozott baba, akkor nem kevés. AZ én fiam még négy hónaposan is ennyit evett, igaz, hogy anyatejet, de a lényegen nem változtat, a baba tudja, mennyire van szüksége. Ha csak a mennyiség miatt mondja a doki, hogy kevés, és mellette gyarapszik a kicsi, akkor ne hallgass rá.
2010. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A múltkor nem változott 2 hét alatt a súlya állítólag, itthon mi többnek mértük, szerintem a rendelőben volt rossz a mérés, ahogy hazajöttünk akkor is megmértük és akkor is több volt, ezért stresszelem magam. Az igaz, hogy súlyához képest többet, 130g-t kellene ennie. De azóta is gyarapodott, csak azért mégis aggaszt.
2010. ápr. 26. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gyarapszik, akkor tényleg ne aggódj! Tudom, milyen rossz, belém is belémhozta a frászt a gyerekorvos, majdnem el is apadt a tej, mert tömtem a gyerekbe a tápszert. A doki azt mondta, keveset eszik, hiába nő a súlya, akkor is, már többet kéne ennie. Most másik dokink van, aki azt mondta, hogy tápszeres és anyatejes babák közt nagy különbség nincs, az egyiknek 400g napi kaja kell a gyarapodáshoz, a másiknak 1200. Szóval ne aggódj, bízd rá egyenlőre a gyerekre. Ha nagyon nem bírod, akkor próbálj tápszert váltani, hátha csak nem ízlik neki.
2010. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mármint úgy értem a 400-1200-at, hogy mindegy, hogy mit eszik egy baba, van amelyik 400 g-ól hízik, van amelyiknek 1200 g kell a gyarapodáshoz.

(Most olvastam vissza, mit írtam, és kicsit félreérthető volt, bocsika:D)

2010. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!