Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A játszoszönyeg mikortol...

A játszoszönyeg mikortol ajánlott? Mikor fog eljátszani rajta a pici fiam. Jövö héten lesz 4 honapos. Még nem igazán érdekli? és mivel tudnám mostanában lekötni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyjából olyan idős volt a fiam,mikor elkezdett érdeklődni iránta.most 2 nap múlva 5 hónapos és jól el tud rajta játszani.elkezdtünk ilyenkor már kukucsosat játszani,tükörben nézegetni magunkat.meg az anya,taníts engem c könyv feladatait csináljuk.
2010. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hós lesz és a csörgőket ütögeti rajta, amiket elér.
2010. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt, amikor kapta a lányom, akkor még csak nézegette a színes dolgokat. Most 3 hós, amiket elér, azokat ütögeti, elég hosszú ideig elvan rajta. Majd jobb lesz, ha már tud forogni, mert egy-két "alkatrész" hason lesz elérhet számára, és persze ha odaerölteti magát.
2010. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 6 hetes kortól használjuk.Most 4.5 hónapos a kisfiam s rettenetesen szereti s leköti.Ütőgeti rajta a logó tárgyakat.Sőt!Mikor hétvégenként megyünk a nagymamáékhoz még oda is visszük!Nekünk Chicco van!
2010. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomat egyáltalán nem érdekelte, pedig két fajtát is kipróbáltunk, egy hagyományosat és egy dzsungeles fischer price-osat. Folyton mutogattam neki a csörgőket, tükröket, zenélőket rajta, de csak a nylon zacsi és a csörgős könyv érdekelte :)
2010. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!