Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát használtok a...

Milyen pelenkát használtok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elsonel zold pampers es szines tescos.

Masodiknal szinten.

Most a harmadiknak csak a libero jott be.

Mindharom fiu

2016. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nappalra teljesen mindegy. Most Auchanos Sleepy van itthon, de Aldis MyLove-ot is szoktam venni. Éjszakára Pampers Premium Care. Igaz hogy drága, de mivel már nem kell este pelust cserélni, mert nem kakál be, és kibír 12 órát, ezért nem vészes, sokàig elég egy csomaggal. :)
2016. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóan a ketteshez, éjjelre pampers premium caret, kibírja a 12-órát. Nappalra meg jelenleg rossmann sajátmárkást,babydream pelust. Tökéletes nappalra, bent tartja amit bent kell, éjjelre nem próbáltam, de a premium carehez ragaszkodom éjjelre, szóval nem teszteltem.
2016. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Zöld pampers, babydream ill. volt már zöld tescos is, mikor melyiket tudom a legjobb áron megvenni). Nekünk egyedül a libero nem vált.
2016. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg ilyet használunk: Főként Babylove (Dm), de most van itthon Tesco-s zöld, Lidl baglyos

Babydream (Rossman) volt már de én nem szeretem. Pampers is volt már

2016. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tesco Loves Baby-t. Kibírja az éjszakát is, nem volt még gond vele egyszer sem.
2016. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pampers premium varet, szuletese ota, 15 honapos.
2016. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pampers sleep And play, ez sokáig nappal es éjjel is. Az utóbbi időben rengeteget pisil kisfiam, most estére egy "markatlan" pelus jött be.
2016. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pampers premium caret használtam kb. 11hetes koráig,aztán ajándékba kaptunk Pampers active baby-dryt,most azt használjuk,mindkettő bevált,kibírják az éjszakát is.
2016. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Többet is próbáltam már.

Pampers Premium Care: jó volt, de drága

Pampers Sleep&Play: ázott, nem jó

Libero Up&Go: fogzós kaki simán kifolyik, nem jó

Libero Newborn: jó volt

Dm: most fogom kipróbálni, a tesztdarab emlékeim szerint jó volt, de akkor csak 3 napos volt

2016. nov. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!