Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátoknak használtok olcsó...

Babátoknak használtok olcsó pelenkát?

Figyelt kérdés

Van itt aki nem Pampers vagy Libero pelust használ?

Annyi anyuka isteníti, de nekem ez drága sajnos. Milyenek az olcsóbb minőségűek? írnátok tapasztalatokat?? Bevált-nem vált be? köszönöm.



2013. júl. 24. 11:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan a Pampers a kedvencem, de sokszor a narancssárga csomagosat veszem, az annyiban különbözik a drágábbtól, hogy nem rugalmas a zárószalagja. De nagyon jó, és elég olcsó. A Bella Happy-t is használtuk már sokszor, meg a zöld csomagos Tesco pelenkát, azok is beváltak, nem volt velük semmi gond.
2013. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Házhoz szállították nekem a pelust. Gyártási hibás pelusok voltak, általában színhibás, félre volt nyomva a minta. Volt benne Pampers, Libero, Lidl-is, Dada minden féle. Töredék áron. De közbe volt Tescos, Bella Háppy, DM-es kuponra stb. De volt Pampers és Libero is ha akciós volt.
2013. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Rossmannost hazsnálok,ha akciós,akkor zöld tescost.De mivel megtudtam végre,hol árulnak itt Dada,Toujours pelust,így kedden megyek 120db-ért a 4-es méretból,4800ft-ért(40ft/db).Amikor megszületett is,kaptam Dadát,37ft/db-ért,zöld tescot is.Egy csomag Liberot kaptam,alig vártam hogy elfogyjon,mert 2óra alvás után is nyakig pisis volt a kicsi.Pamperst (narancs,zöld) is csak akkor vettem,mikor akciós volt és olcsóbb volt úgy,mint a rossmannos,ami 47ft/db akciósan.Libero,auchan,fehér tesco nem vált be.Pamperst se adnék éjjelre rá amig csak tejcsis/tápszeres,mert elég gyengék.Tescos a zöld a legjobb éjjelre szerintem vagy a rossmannos.De még a Dada is jobb,mint a márkásabbak.
2013. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak éjszakára használok Pampers-t, mert az az egy bírja nálunk átázás nélkül (néha még az sem). Nappal mostanában Lidl-ben kapható Toujours pelust használunk.
2013. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok

És mellesleg szerintem a Pampers marha büdös alapjáraton,nem ha még pisil is bele.

2013. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én mindig pamperst vettem de egyszer kaptunk aldi-st! Azóta csak azt veszek! Szerintem tökéletes! Soha nem volt vele baleset,de a liberóval meg néha a pampers-szel igen!

És az ára is tök jó!

2013. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Mentek a zöld kezek..
2013. júl. 24. 11:27
 8/18 anonim ***** válasza:

Mi az elejétől dm saját márkás pelust használunk. Árban megfelelő.

A hármas pelusnál észrevettem, hogy picit büdösebb, mint az egyes, kettes volt, ha kerül bele pisi, így gondoltam keresek mást.

Az egyik bababoltban volt olcsóbb fajta (33 Ft/db), de ránézésre ugyanazt tudta, mint a babylove. Na ez a pelenka kb. két óra alatt ázott át, míg a babylove kibír mintegy 12 órát.

Így eldöntöttem, nem váltunk. :)

2013. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
kedves 2-es válaszoló, honnan rendeltél? köszi
2013. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Egy ismerősöm szerzi valahonnan, nem tudom, hogy honnan. Vállalkozásként csinálja, számla képes is. Egyébként Csongrádon van. DE Szentesre is szállít, ha esetleg van erre ismerősöd.
2013. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!