Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond lehet valahol vagy...

Gond lehet valahol vagy egyszerűen így alszik most?

Figyelt kérdés

Ma 5 hónapos fiam már 2 hete,ha nem több, úgy alszikel,hogy napközben aslzik 3-4 alkalommal. Fent van 1,5 órát és aztán már álmos elalszik,de csak max 45-60 percre. A legtöbb épp tegnap volt, 2,5 óra, de akkor csak 3x aludt napközben. Este 7 után már álmos megint,leteszem aludni,felkel és fent van 3-3,5 órát is és csak aztán alszik el. Volt,hogy letettem 9kor,mondván hátha alszik már reggelig, és felkelt fel 10kor és éjjel 1kor aludt el.

Szóval a lényeg,hogy este nagyon későn aslzik el,akármit csinálok,akárhogy altatom.

Míg kisebb volt este 8kor elaludt,és aludt reggelig. Vagy 1x kelt fel enni vagy 2x, és aludt tovább.


Min tudnék változtatni? Hogyan?


2016. okt. 24. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen így alszik most. Nincs gond, dehogy. Nekem 9 hónapos fiam van, az ő alvása is folyton változik, hónapról-hónapra alakulnak a szokásai, tőlünk függetlenül.
2016. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért egy kicsit próbáld meg szabályozni a dolgokat. A gyereknek sem jó hajnal 1-ig dorbézolni, mert akkor a következő nap is csúszni fog.

Ébresztgetni nem kell, de én pl nem altattam korábban, ha álmosnak tünt, inkább még megpróbáltam lefoglalni fél-1 órát, mert ha 4× aludt vagy este 6 után, akkor katasztrófa volt az éjszaka.

2016. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!