Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én tartom gusztustalannak...

Csak én tartom gusztustalannak, hogy amint szül egy nő, rögtön felnyomják a képeket a facebookra majdhogynem egyenesen a kórházból?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ezek olyan intim fotók kellenének, hogy legyenek és nem szabadna közszemlére tenni, ahogy az anyuka a vajúdás után, kócosan, kialvatlanul a kezében vagy már a mellén ott a még szinte nyálkás újszülött. Mégis sokan megosztanak ilyen képet.


Lehet megköveztek, de szerintem ez gusztustalan! Zárt családi körbe való ez, nem facebookra!



2016. okt. 25. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Az igaz,hogy ne face-re való. De nem gusztustalan a kép.. Sőt... ;) amúgy meg én nem így gondolkozok! Felőlem az atyaúristent...is felrakhatják:) nem ítélek el senkit!
2016. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem mondanám gusztustalannak,de nem is valo a nagy nyilvánosságnak.Mint az UH kép sem....mint ahogy az epevezetékemről se tettem fel az uh képet amit kaptam...meg semmilyen belső szervemről,orvosi leletemről...
2016. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Családi körbe se... nyolcéves voltam, amikor megnézették velem a nálam 14 évvel idősebb féltestvérem szülős videóját... 39 vagyok, azóta is okádnom kell a szülés gondolatától is... ne sokkoljatok senkit ilyenekkel, életre szóló traumát tudtok okozni.
2016. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem gusztustalan de nem isface ra való. Egyik ismerősömnek megszületett a második babája. Feltett egy képet amin mérik meg feltett egy olyat amin a feje tete látszik meg az anyuka melle, de még a bimbója is látszik. Szóval a babából csak a sötét haj meg az anyuka melle.
2016. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez mindenki maga dolga, szerintem legalábbis. Én biztos nem tennék fel ilyen fotót, meg a karácsonyfáról sem, az ünnepi menüről sem és még sorolhatnám, hogy miket nem tesznek ki. Nekem az is családi fotó, a fa és ami körötte van, nem face ra való, sokan meg azonnal nyomják fel, valaki 22-én... Beteges na, meg már szerintem az egész face örület beteges.
2016. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem leszóltatok, hanem sokan egyetértenek velem. Azt hittem már velem van a gond...
2016. okt. 25. 14:35
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Nekem sem tetszenek, se a terhességi tesztes képes, se az ultrahangfotók, se a vajúdós képek..nem értem ezeket az intim dolgokat miért kell közzétenni..
2016. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Az a legjobb mikor a nő lába még fent van, a meztelen dzsuvás gyerek meg ott ordìt a hasán.. Ilyenkor áldom az eget hogy nem 2 perccel előbb fotóztak...


A második szülésnél rólunk is készült ilyen kép, azt csak én és a párom láthatjuk!!


Mármár csodálom egyébként hogy a teherbe ejtésről nem tesznek fel képet, ha már pl a pisi még meg sem száradt a teszten és már fent van neten azzal hogy jajj de csodás az anyaság stb...

2016. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát én is láttam ám még véres babát a facen... Komolyan nem hittem, hogy ilyen van, de mégis! :D
2016. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk nem készült ilyen kép, még nekünk sem. Azt hiszem, elég emlékezetes pillanat, hogy fotók nélkül se felejtsük el.

Így ki se került sehová.

2016. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!