Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én tartom gusztustalannak...

Csak én tartom gusztustalannak, hogy amint szül egy nő, rögtön felnyomják a képeket a facebookra majdhogynem egyenesen a kórházból?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ezek olyan intim fotók kellenének, hogy legyenek és nem szabadna közszemlére tenni, ahogy az anyuka a vajúdás után, kócosan, kialvatlanul a kezében vagy már a mellén ott a még szinte nyálkás újszülött. Mégis sokan megosztanak ilyen képet.


Lehet megköveztek, de szerintem ez gusztustalan! Zárt családi körbe való ez, nem facebookra!



2016. okt. 25. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek az előttem szólókkal, én sem mondanám gusztustalannak, de mindenképpen intim. Viszont ami ennél sokkal jobban meglepett, egy barátnőm tanácsa volt, mikor szülés előtt álltam. Javasolta, hogy nézzek szülésvideókat, tele van velük a youtube. Alig hittem a szememnek, de valóban: totál plánban mutatják a pucér anyukát, amint éppen megszüli a gyerekét. Teljesen lesokkolt, ehhez képest a facebook szinte semmi.
2016. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem gusztustalan,csak kb senkit nem érdekel. Nekünk a ruhás újszülöttről lett téve fel,uh kép is van egy,az arcáról. A karácsony nem zavar,ellenben a gyerek nemiszerve kitéve igen,vagy a minden egyes hónapról 50-200kép feltéve is.

De hát mit érdekel,leállitom a követését az illetőnek és kész,nem látom.

2016. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát, én 10 órával a szülés után már kiposztoltam a fb-ra az örömhírt:) Sőt, 2 ultrahangos képet is tettem ki. Jöhetnek a kövek:D


Azért azt hozzátenném, hogy az UH-s képek (2 db) nagyon cukik, csak a kis arca van rajta, amint szemmel láthatóan mosolyog.


A szülés utáni képen pedig őkelme kimosdatva, felöltöztetve alszik, én nem is vagyok rajta.


Nem érzem magam gusztustalannak emiatt.

2016. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sok embert érdekel, de nem tudom miért Talán én is megnézek a yútubon, mert hogy tudjam mi vár, hogy mennyire lesz irtózatos - lassan a 7. hónapba jutok és irtóra félek, de soha nem tennék ki face-re személyes fotót, még csak profilképem sincs, aki ismer ismer, aki nem, nem hagyott ki semmit. Utálom, ha az ember élete teljesen lekövethető, nem tartozik a kívülállókra, hogy hogy néz ki az UH képem a babával stb. És én sem követem azokat a posztokat, akik napi 30-40 képet nyomnak fel hogy "mai első büfikénk"

és akkor többes szám első személyben - tanulunk járni - wáááá :D

2016. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!