Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik éberen a kisfiam?

Miért alszik éberen a kisfiam?

Figyelt kérdés

5,5 hònapos kisfiam estènkèt a következőket produkàlja: Fürdès után vacsoràzzunk ès rögtön utána bèkèsen elalszik. Majd kb. 1,5 òra mùlva felèbred. Meg itatom ùjra hasra forditom mert csak ùgy alszik és itt kezdődik. Ide-oda forgatja a fejèt mint aki nem találja a helyèt ès ezegy sokáig. Mostanában èjszaka olyan 3 körûl felèbred. Nem tudom mitől van ès mivel segithetnèk neki. 2 hònapos kora òta este letettem ès reggel felèbredt.


Szerintetek mitől van ez a nyugtalan felèbredès ès ude-oda fejforgatàs illetve hogy nèha csak ugy felriad. Mit csináljak hogy nyugis legyen az èjszakàja ùjra?


2016. okt. 27. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szép oximoronra sikerült a kérdés:D

Egyébként nem lehet,hogy a foga jön neki és azért alszik el nehezebben,mert érzi,hogy valami kényelmetlen?

2016. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mozgásfejlődés miatt is lehet. Nem most kezdett forogni?

Meg kell szokniuk, hogy arra "nem kell felébredni", hogy átfordul alvás közben.

2016. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát mèg álmában egyszer se fordult meg, de a forgolòdást most kezdte.

Illetve a fogzásra èn is gondoltam...

2016. okt. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!