Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek Karácsonyra a...

Mit vegyek Karácsonyra a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Sajnos anyagilag rosszul állunk. Decemberben lesz 11 hónapos.
2016. okt. 27. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél neki több kis ajándékot és mindet egyesével csomagold be. Szerintem egy 11 hónaposnak az a legnagyobb ajándék, ha letépheti a papírt
2016. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Én sem állok jól, egyedül nevelem, az enyém másfél éves lesz karácsonykor.

ne feledd soha nem az ajándék nagysága a lényeg, főleg egy ilyen picinél, ők még nem is értik. Én egy, azaz 1 db játékot fogok neki venni már kinéztem , fakockakat.


Amik egy 11 hónaposnak jo játék, valamilyen kocka, formabedobó, bár ahogy ismerjük őket, egy üres Flakonnal is eljátszanak :)

2016. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi nem állunk rosszul anyagilag, de ettől függetlenül nem vesszük meg minden drága hülyeséget nekik. Most már a 3. babánk van és abszolút mondhatom nem az érték a lényeg, hanem hogy legyen mit és minél több dolgot kicsomagolni (anyósomék elkövették azt a hibát, hogy vettek a legnagyobb egy drága távirányítós autót szerinted? kibontotta majd kereste a többi bontanivalót és végül a kisebb tesó ajándékaival játszott :)). És általában a legolcsóbb játék a legjobb (a most már 5 éves fiamnak még mindig egy 700 Ft-os műanyag motor a legkedvencebb játéka). Ahogy az utolsó írta is néha egy PET palack vagy valami nekünk esetleg kidobni való nekik a legjobb ajándék :)
2016. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

11 hónaposnak még majdnem mind jó nagy, csörgős papírba legyen csomagolva ;)


a kisfiam első karácsonyára (1 éves volt kacsony előtt kicsivel) fakockát, favonatot, könyvet, fürdőjátékot (kád oldalára tapasztható) kapott.


Azt gondolom, a mesekönyv mindig jó ajándék, de a többi is használatban van 5 éve folyamatosan.


nem tudom, mi az "anyagilag rosszul"... de én azt gondolom, 2-3ezer (nagyon max 5ezer) forintból tökéletesen meg lehet oldani egy kisgyerek karácsonyát.

2016. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

*...majdnem mindegy, csak jó nagy...*

kihagy a klaviatúrám :o

2016. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

11 hónaposnak még semmit.

Egyedül neveltem alányom, fűteni se volt pénzem, nemhogy ajándékra. 1 éves korában nem is kapott semmit, ne aggódj, ilyenkor még azt se tudják mi az.

2016. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Mennyi pénzt szánsz rá? Vannak amúgy játékai? A játékboltok kínálatában online rá tudsz szűrni hogy ekkora gyereknek mi a kínálat és ár szerint rakd sorrendbe.

Egyébként ami nem drága és sokáig tudják használni a gyerekek és sokoldalúan használható, az a toronyépítő poharak. Az ikeában is van, mi olyat vettünk és van a DM-ben is, szerintem 1000 Ft alatt van, és nagyszerűen lehet vele gyakorolni az építést, az egymásba rakást, a kisebb-nagyobb fogalmát, később a színeket stb. A fürdőkádban is remekül eljátszhat vele.

Amúgy 11 hónaposan még annyira nem fontos az ajándék, nyilván a te lelkednek jó , ha van a babának valami a fa alatt de ő nem fogja hiányolni. A csörgős-zörgős csomagolás tényleg fontos :-)

2016. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
UTolsó vagyok, még az jutott eszembe hogy próbálhatsz használtan is venni játékot. Vatera, jófogás vagy a településen más anyukák...sokkal olcsóbb és a babának nem számít, hogy új-e
2016. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!